SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pare pytan..

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 402
nie wiedzialem gdzie to dac bo troche tych dzialow bedzie polaczonych a wiec mam pare pytan..

to tak mam 1,75m i waze 60kg chcialbym to podbic jakos do 65-70kg ale czytalem jakos ze podczas trenowania sw-ja trenuje mt, traci sie mase. a ja chce ja wlasnie podniesc i tu pojawia sie pierwsze pytanie co zrobic ? czytalem o paru dietach ale nie mam jak ich wykonywac tzn w diecie mam obiad ale nie mam technicznie jak go miec ze soba w szkole by nadal byl cieply plus jak mam go zjesc na 10 minutowej przerwie? poza tym moj dzien wyglada inaczej i trudno byloby mi dopaoswac jakas diete regularna.

co do silowni to boje sie ze juz nie urosne a chcialbym, moglbym owszem cwiczyc same rece ale zalezy mi na rozwoju ogolnym nie tylko rak badz nog a nie chce obciazac kregoslupa.zastanawialem sie nad odzywkami ale do tego jest potrzebna silownia chyba ze same treningi wystarcza ? jesli tak to jakie bylby dobre na poczatek bo nigdy zadnych nie bralem.

kolejne pytanie to ostatnio na treningu stluklem palec wskazujacy jest caly spuchniety i troche zsinial z tym amm nast pytanie co z tym zrobic ? smaruje to altacetem ale chcialbym sie jak najszybciej tego pozbyc ?

ps. wiem ze wiekszosc tego byla na forum ale w wiekszosci odp. jest poszukaj badz sa to stare inforamcje jesli mozecie wypowiedzcie sie a jesli nie to nie piszcie..

z gory dzieki doms
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Dieta na dodatnim bilansie kalorycznym to jest podstawa wzrostu masy. Nie musisz mieć diety monotonnej możesz rozpisać zależnie od dnia. Poza tym do sportów walk masz idealną wagę i nie powinieneś jej zwiększać. A o co Ci chodzi z tymi odzywkami? Że mają ćwiczyć za Ciebie? Smaruj dalej i tyle. Cudów nie ma a na forum raczej nikt nie doradzi Ci lepiej niż np. lekarz. A co Tym palcem robiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Myślisz że wszystko łatwo przychodzi? Dział odżywianie i bierzesz się za dietę tylko bez biadolenia że obiad zimny jesz itd.
Odżywki bez diety nic Ci nie dadzą. Co do siłowni to systematyczny trening i nie nastawiaj się że miesiac pocwiczysz i będziesz miał daną wagę bo na to czasu potrzeba.
Co do palucha to okłady z lodu jeśli jest opuchlizna + smarowanie maścią.

A co Tym palcem robiłeś?
Pewnie front kicka zbijał i w palucha dostał

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 402
tak dokladnie fronta ; p i akurat w srodek palca..ale juz jest troche lepiej pewnie do jutra sie nie wylecszy ale na trening i tak ide.

tak wiem ze jak bd zazywal odzywki same to to nic nie da. tylko silownia mnie nie urzadza bo chce urosnac..

a co do masy to moze i idealna ale w sekcji nie ma nikogo w mojej kat. wagowej bo sa ciezszi o ok.10-20kg.

jeszcze jakos mi sie obijlo o oczy ze podczas sztuk walk raczej sie traci wage niz ja zyska czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
jeszcze jakos mi sie obijlo o oczy ze podczas sztuk walk raczej sie traci wage niz ja zyska czy to prawda?

Tak. Jednak wszystko zależy jaki cel się ma. Gdy priorytetem są zawody to do niższej wagi się schodzi.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 402
ja bardziej trenuje dla siebie ale jelsi bd szansa zawodow to nie omieszkam na nie pojsc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo

Następny temat

Turniej Ernesto Hoosta

WHEY premium