SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pływanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
otylia to ma chyba 12 lat stazu - ma jakies 20 lat a z tego co wiem zaczela jak miala 8 lat ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
widze ze sie malo znasz na plywaniu!!! bo wszyscy zaodowcy plywaja szybciej na krotkim basenie!!!!spojsz se na rekordy swiata!!!!czemu RŚ w sprincie jest ustanowiony na krotkim basenie???????????!!!!!!!!popoc 21.64.jak sie nie znasz to nie gadaj:PPPP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
no to by bylo conajmniej ciekawe gdyby gosciu plywajacy zawodowo przez 9 lat by sie nie znal na lpywaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
a jak myslisz-dla czego zawody plywackie sa rozgrywane na dlugim basenie- te wyzszej rangi oczywiscie. a rekord na 50 a dluzsze dystanse ta sa 2 rozne sprawy- tzreba odroznic sprint od dlugich koles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
hehehe przeciez spytalem wczesniej o sprint,a ty gadasz ze tam zwalniasz,i jakies bzdury o jakims tempie .zastanow sie co gadasz!!wiadomo ze zawody wysokiej rangi sa rozgrwane na 50m,tego mi nie musisz gadac bo troche sie znam:P.jedno jest pewne na 25 uzyskuje sie lepsze czasy i juz!!nie kluc sie:P.hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10748
Jesli to co maly pisze jest prawda no to ma racje.

:-7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61
Ja tam pływać nie umiem i się nie znam ale na krótszym pływa się szybciej bo jest krótszy i do brzegu bliżej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
nie rob z siebie pajaca palancie, bo juz mnie powoli denerwujesz. gowno wiesz na temat i pierd.... jakbys byl specem. pal laki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 591 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3116
to oczyswiscie odnosnie mlodego, czy malego..ch... jeden wie, jaki tam jest, przypuszczam, ze mlody, glupi i w dodatku maly.hehehe, a na dodatek pewnie nie umie plywac, a jak juz to stylem "rozpaczliwym".hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
hehe to sie troche zdziwisz,zyciówka 25,5 sek na 50 dowolnym.widze ze nic nie masz do powiedzenia bo pieprzysz jakies glupoty matole.hehe jooooo na 50 metrowym basenie ustanowisz zyciowke!powdzenia z takim myslaeniem,buhehehe.no chyba ze nie umiesz nawrotow robic to wtedy tak,buahahhaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na 5dni

Następny temat

Jak mam czwiczyć / plan treningu

WHEY premium