SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oyammma

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam te filmy...to biedne zwieze jest chude i zaglodzone...a oyama uzywa do walki wlasnie techniki bardziej zapasniczej...ogolnie chodzilo mi o to ze niektozy tak bardzo idealizuja dawnych mistrzow,jacy to oni wspaniali,honorowi,potepiaja formy rywalizacji(a przeciez zajmoja sie walka wiec potepiaja...eee szkoda gadac:)
Uwazam ze ufc to chonorowa walka dwoch bardzo dobrze wyszkolonych zawodnikow zblizonych do siebie poziomem a ta corrida to zwykle znecanie sie...

Ludzie tak bardzo wieza we legendy ze czasem zapominaja iz kazdy jest czlowiekiem i brutalna zeczywistosc byla zupelnie inna niz widealizowane opowiesci:(

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
A możesz zorganizować kopię dla mnie ? Chętnie bym to obejrzał i wyrobił sobie zdanie na ten temat. Daj znać, jakos się zrewanżuję.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda Twojego czasu na to...Ale wzuce na ftp w piatek wieczorem...

Pozdrawiam

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Dzięki nurek - jak nie wiesz to i nie mozesz sobie zdania wyrobić

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic nie jest wiadomo o tym zemy Masutatsu Oyama walczyl kiedykolwiek z jakimkolwiek liczacym sie przeciwnikiem. Jesli ktos twierdzi co innego to niech poda z kim i gdzie.
Co sie tyczy bykow to rzucal ich technika judo. Zreszta nie on to wymyslil. Zbyszko Cyganowicz, polski zapasnik staczal podobne walki juz przed II wojna swiatowa.
Shigeru Oyama i Yasuhiko Oyama (obaj robia teraz Oyama, a wczesniej dzialali w Kyokushin) to przybrana rodzina Masutatsu.



Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toshi Oyama ma walczyc w Pride 14 z Silva!
aha, wrzucilem fragment z zabaw Masutatsu ze zwierzetami na FTP.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Pod jakim tytułem ?

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Znalazłem, mało co tam widać. Ale co widać nie wymaga komentarza.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A to Toshi po zwyciestwie w King of the Cage


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oyama przeglal z 60-letnim mistrzem chinskiego boksu o nazwisku Chin. Miało to miejsce w czasie gdy techniki kyokushin byly caly czas udoskonalane. Oyamam mial wtedy trzydziesci-pare lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

Medytacja

WHEY premium