SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oxandrolon, czy warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
diary tak bede robil pct
tak ja mam sajbera bo na miejscu z uk i do dzialania nie mam zarzutow a do tego tanio kupilem w pl to nie wiem w co celowac bo nic z tamtad nie bralem juz dlugo

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2011-08-25 17:06:42
1

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
B-50 pogratulować siły 70kg hatlami dla mnie szok.
no i masz złotego gena do kulturystyki co prawie każdy user na sfd wie apropo oxanandrolonu , jeden user na konkurecji , pisał doświadczony zawodnik że włąśnie oxa pokazuje swoje obicze przy 100mg ed wtedy to nie jest kosmetyk aże mieszka za granicą ma lepszy dostęp do pewniejszego anavaru.
U nas ludzie srednio biorą 40mg z czego przy dobrych ug i tak jest 50% deklarowanej substancji to jest dobrze

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
e:

to bawić sie z 40mg ed + kreta, czy nie ma to wiekszego sensu i celować w starą "dobrą" mete.


Zmieniony przez - Dairy w dniu 2011-08-25 21:52:07

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
daj spokój z meta, moze epi ? o ile Cie ph interesuje do tego eq plex lub solo ale wtedy wieksze dawki 40/40/40/50/50 mg tez idzie na tym sucha masa ladna zrobic, sila wzrasta tez bd ladnie, chaparral labs epi polecam ja i kumple mielismy date 2012 i ladnie robi.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
przesadzasz metanabol to jeden z najskuteczniejszych saa aromatyzacja nie jest problemem, dla mnie , bardziej toksyczny jak dla mnie jest np przereklamowany winstrol.
metę mona dawkować uniwersalne od 10mg do 100mg tani niedoceniany saa przy dobrych osłonkach i krótkim okresie czasu metanabol nie tylko sprawdza się jako kick ale także aby przełamać stagnacje efekt anty-kortyzolowy i dopaminowy dodatkowo, poprawia samopoczucie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
No co do toksyczności to napewno w trakcie i po tona osłonek, wole już jesć spradzoną mete bo wiem co w niej jest-co do ph jak epi itd. to nie wiem wogole co jest w środku i jakie pct.
No powiem ci że jedyne co mnie przed metą powstrzymuje to mój wiek . Ale czuje że nie mam chyba innego wyboru, plus pct. pare tabs clomidu więc może "jakoś bym przeżył"

" Niech sucha masa bedzie z toba "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
wnc a ty co myslisz o oxie solo?
ogolnie co myslicie o takim cyklu silowy, bez wagi pod walki

1-8 oxa 40 ed
9-15 tren ed 25 mg
9-16 prop ed 75 mg
?
w tyg 9-10 robie roztrenowaie/regenearcje
prop/tren zaczynaja sie rokrecac akurat jak wroce i jazda 5 tyg potem :)

a ED bicie, zeby sajdy obnizyc, wachania estrogenu oraz stezenia w org
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
moze być jest oki , choć opcja z propem od początku i manipulacją dawek tez jest oki
pociągnij propka 2 tyg dłużej od trenbolonu tydz to za mało zejscie z trenu jest ciężkie nawet przy tak małych i rozsądnych dawkach.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
ok ale wtedy po trenie moge zmniejszyc dawke ?
moze lekko propa podkuje od 1-8 50 e2d , no zobacze

a pisales chyba w moim temacie bo bede schodzil z cyklu test bold
propem i oxa 1-5 zeby dodac provi, w jakim celu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1276 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6997
NIe chce zaśmiecać forum nowym tematem wieć pytanie:
Mialem najpierw robić rzezbe przed oxa ( teraz już metą ), pytanie jeśli zdecydowałbym się na winstrol teraz ( początek września ) ale najlepiej w strzałach ( z myślą o wątrobie)np. 15-25 mg/ed przez około 6tyg. z odpowiednimi zabezpieczeniami dla stawów itd. ile należało by odczekać do cyklu na mase?
+
Jakie winko teraz w strzałach dobre, pzdr.

" Niech sucha masa bedzie z toba "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop+NPP w jednej pompce???

Następny temat

Trenbolone enanthate

WHEY premium