SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ostrowia WPC 1800g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3373
witam jak mieliscie zapakowana ostrowie we wiaderku 1800g?
gdzyz dzis przyszla mi paczuszka i w wiaderku mialem 2 opakowania po 900g takie przezroczyste, czy to normalne?
kupowalem na all
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ja mialem pakowana w wiaderku ale jesli zamowiles na sfd powinna byc dobra:D A pomoc moge ci sprecyzowac w ten sposob;D jak wsypiesz ze 3 lyzki niechce sie rozmieszac w smaku mimo ze mialem truskawkowy nie czulem go:D ale jakies zabarwienie mialo;p no i czuc takim bialkiem bezsmakowym:D

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
tak to normalne tez tak dostałem . chyba nowe opakowania :D tylko ze 1 paczka miałem wanilie a druga czeko razem fajkny mix heheh xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14709
Dokladnie tak jak mowisz..wszystko jest ok..wcinaj smialo..oczywiscie zgodnie z brakami w diecie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3373
to mnie uspokoiliscie, tak smak ledwo co czuc, kolor mleka tez praktycznie sie nie zmienia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo Speed Extreme - pytanie "smieszne" troche

Następny temat

Co polecicie ? Opinie

WHEY premium