SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka = susta ?<sogacze za odp.>

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
marek, znam osobiscie kolesia ktory wbija omke i ma 12 lat i zadnych faz nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 947
tiamos...to nie zalezy od jej składu to zalezy jak twoj organizm ja przyswoił...mogłes wziasc jakąs jak by to powiedziec nie najlepsza omke i dlaetgo tak sie stało,ale jak goraczka przeszła to wszystko na szczescier dobrze,ja z mojej strony bym odradził ci jej branie ;) pozdro

Nie boje się tego kto trenuje 10000 różnych kopnięć lecz tego kto trenuje 10000 razy jedno kopnięcie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
omo było z pewnego źródła - moze mój organizm akurat źle reaguje na ten jeden ester - bo przy suscie nie miałem takiego problemu


widzisz jak wielka jest siła autosugestii?
wbijając ten sam ester pod inną nazwą wkręcasz sobie ze działa inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23192
asd to ma byc zart - jezeli tak to jest beznadziejny?Jezeli nie to po co takie rzeczy piszesz?Zastanow sie czasem nad konsekwencjami swoich slow.Jakis d****ny gowniarz to przeczyta i zaladuje omke,bo przeczytal na necie,ze 12 latek wali koks.Myslenie czasami nie boli......

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7714
Ja osobiście lepsze efekty miałem po suście. Omka była legit. Uważam, że susta jednak jest lepsza.

Moje foto http://www.sfd.pl/temat175432/strona1/
Zapraszam do działu "Doping", spotkasz tam niesamowitych ludzi i przeżyjesz niezapomniane chwile

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
może miałeś lepsze papu przy cyklu sustą.

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2006-02-22 02:10:43

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
j/w to samo pomyslalem
niedlugo bedziecie twierdzic ze 2 ampulka od lewej w opakowaniu kopie lepiej od pozostalych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
o to mi chodziło - dzięki panowie za sugestie - sogacze poleciały
klufczyk:"widzisz jak wielka jest siła autosugestii?
wbijając ten sam ester pod inną nazwą wkręcasz sobie ze działa inaczej"
JA WTEDY NIE WIEDZIAŁEM ŻE ISTENIEJE COS TAKIEGO JAK SUSTANON TO BYŁO OK 3 LATA TEMU - WIĘC TO ODPADA CO NAPISAŁES - ale thx za sugestie
marek c. - to nie był pierwszy mój koks - pierwsza była metka - potem metka + prop , potem prolo + meta - i chciałem własnie spróbować omen - wziołem go ze stanabolem w tabsach - 1 shot omki na tydz + własnie stanabol z BD dopiero co wszedł wtedy - po 2 shotach omki (2 tyg) walneło mnie przeziębienie i temperatura odstawiłem to i brałem sam stanazol fajnie wtedy poszło 30 kg na klate (drugim razem jak to brałem poszło 10kg he) przypomniałem sobie jeszcze jeden fakt : brałem kiedys prolo z metka i miałem 1 shot omena w domu - pomyślałem ze go walne ... na drugi dzień rano jak wstałem 39 gorączki- i utrzymało sie to 1 dzień - po suscie nie miałem takich akcji więc moze jest jak pisze marek ze omen działa nagle /szybko organizm inaczej na to reaguje niz na suste która troche wolniej działa ... pytałem ogólnie z ciekawości bo cenowo wiadomo omka lepiej wychodzi- a moze suste miałem fake i dlatego nic mi po niej nie było albo poprostu trzeba wziąść jakies coldrexy gripexy i przetrzymać ten początek -zeby organizm sie przyzwyczaił -w moim przypadku po enanie szybciej moge gino załapać(szybciej konwertuje do estrogenu??niż mix testosteronów jak omka/susta ??) dlatego myślałem nad masówką boldo+własnie omen/susta to tez ciekawe ze po suscie nie miałem zadnych problemów z gino(wiadomo dorzuce w razie potrzeby nolve/prov) - a po enanie(prolce) przeważnie suty mi rosły-chyba enan mocniejszy jest nie ?cykl dopiero po wakacjach ale męczyło mnie to- dzięka za pomoc -sogacze poszły- pozdrawiam

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
to jest to samo susta jest lepsza pod względem jakosciowym

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
pakosmen - a możesz to jakos uzasadnić ? w skłądzie jeden estr jest inny - a jakościowo lepsza ? dlaczego ??? jak tak sugerujesz to uzasadnij to !!

Jastrzębie rulezz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol czy Efedryna

Następny temat

Oryginal czy fejk??

WHEY premium