SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka+meta pierwszy cykl - slabe efekty?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Dzieki Gochan, ale mnie tam nie zalezy, jak cos moge pomoc to pomagam a wszystkiego nikt nie wie
Mam zamiar wsadzic pare ciekawych rzeczy tylko brak czasu na tlumaczenie no i chcialem samemu cos opracowac dla poczatkujacych( taki przewodnik).
Ale jak mowie brak czasu no i w kwietniu zawody moje a w pazdzierniku kolegi , ktorego przygotowuje, praca i buda

Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odczekam caly czerwiec,lipiec i sierpien,zeby sie troche pobawic w wakacje:)nastepny cykl planuje zaczac juz we wrzesniu.Zbiore odpowiednia ilosc funduszy,organizm odpocznie...Co proponujecie?Sadze ze dobrym wyborem bylaby deka,ale co jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Tez jestem za pogrubieniem Lifter'a. Gochan, jako maderator daj znac Mateo o Lifterze.



"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Webadi dzieki serdeczne, ale zebys nie zalowal pozniej znajac moje poglady o "Koxie"
Pawlon, jak masz zamiar sie pobawic w wakacje, to nie bierz w wrzesniu tylko pocwicz ze 3 miesiace na sucho zeby nadrobic co zlubiles podczas wakacji.
Wtedy ewentualnie jesli chcesz to sprobuj, primo albo dece, obydwa sa dobrym zestawem z winstrolem lub meta.
Ja ci jednak odradzam mete, lepiej sprobowac same primo ew. deke.
A najlepiej to pocwicz na sucho ,z dobra dieta i treningiem mozna duzo zrobic, niestety wiekszosc "bywalcow" silowni ma o tym male pojecie.
Lifter
P.S.Po obecnym cyklu polecam Clomid, 50 mg przez 10 dni,no i chyba nie zapomniales o srodkach chroniacych watrabe do mety?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pawlon słuchaj - pitos miał rację w jednym - coś musiałeś spieprzyć. lepiej wszystko sobie dokładnie przeanalizuj. nie ma co tu zrzucać wszystkiego na źle ułożony cykl. po połowie ilości samej mety w twoim cyklu powinieneś mieć większe przyrosty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lifter - no i ci dali

heh - ale szybka akcja - od propozycji do wykonania jakaś godzina - to chyba cud
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
A może to wina omki ???

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
A może to wina omki ????

Pozdrawiam , Detektyw .

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
detektyw możesz rozwinąć swoje pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67548
Pewnie chodzi mu o to ze mogla byc podrobiona.Spotkalem sie z takim czyms u kumpli.Brali i rosli,pol roku pozniej znowu brali i nie rosli,okazalo sie ze podroba.

voytas

voytas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie-pomoc-ważne ! ! !

Następny temat

Metka

WHEY premium