SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

omka+meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Kazam co ty masz do Hess'a
Tak czy siak Hess dokonał jednej wielkiej rzeczy Poleciał do Anglii w celu zawarcia pokoju miedzy III rzesza a Anglią i za to dostał dozywacie od ZSRR na pokazowym procesie w norymberdze . Na dodatek o jak sie dowiedział o ostatecznym rozwiązaniu to sie przeraził ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ty chyba zartujesz z tym pytaniem??? przeciez hess byl zastepca hitlera, zajmowal sie m.in. organizowaniem polityki terroru na ziemiach okupowanych... a polecial do angli zeby dupe ratowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Jakoś mi dziś wyjątkowo po drodze z Kazamem

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
moja uroda i intelekt sprawiaja ze jestem powszechnie lubiany i sznowany <szpanuje> <puszy sie>...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
Moze to reinkarnacja tego szwaba ,wiele sie pozmieniało w dopingu od czasu wojny .W odpowiedzi dla czego mało "towaru" . Po prostu mało jak sie rozkreci to sie skonczy ,noc chyba ze zamieni na propa to wtedy neich jedzie 4-5 tyg.

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Ja tam myśle inaczej ....
dla mnie był on dobrym politykiem i wiezniem politycznym
ale to moje zdanie


Zmieniony przez - Krzabr w dniu 2005-07-03 22:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4728
1-8 - 250mg omy na tydzień
1-5 - 15mg mety ed
Na odblok to chyba 12 clomidu za mało,więc dokup. zaopatrz się w nolve na wszelki wypadek.
A Hessa zostawcie w spokoju.

Rough, Ruggin & Raw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Krzabr ty chyba kietyś w avatarku w jego rogu miałeś krzyż celtycki ;)ale tak wogóle to sie zgadzam,jak jest wojna to i ludzie giną logiczne,a to że był niemcem i tam sie urodził na to nie miał wpływu,był patriotą,prawdziwym,potrafił polecieć di Anglii w tak hardcorową misje (kto zna jej otoczki wie o czym mówie,i ile ryzykował,żeby pogadać o warunkach pokoju)Jego spośród wszystkich towarzyszy wujka Adolfa darze pewnym szacunkiem,który moim zdaniem mu się należał. To taki mały off top ,bo jakoś jak tylko widze jak ktoś porusza te tematy to mnie to ciekawi:) Dodam,że nie jestem rasistą ani propagatorem tych idei ...ale na niektóe fakty trzeba umieć spojzeć z boku i poprostu stwierdzić coś po głębszym przemyśleniu,a nie tlyko "o ,on miał mundur niemiecki,to na bank morderca itp itd" Wogóle to Hess,gdyby nie pozycja ZSRR po wojnie,napewno nie dostałby takiej kary i nie skonał w więzieniu,a miałby kare zdecydowanie niższą,le to byłaby obraza dla Rosji,bo był mega zagorzałym antykomuchem i za to też plus.
sorry za offtop,jak bardzo kogoś wali po oczach to prosze skasować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 192
T-Shark dzięki za konkretną wypowiedz! pozdro

SERCE NIE HOOLIGAN WIECZNIE BIC NIEBĘDZIE!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ten wylot Hessa nie jest taki pewny, wyleciał ale czy doleciał???

Tego nawet Wołoszański nie wie, poczekajmy za jakieś 50lat jak odtajnią archiwa w Londynie.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hgh(art.)

Następny temat

czym leczyc lipomastie ??

WHEY premium