SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oma e2d vs e5d

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
stary nie bierz takich dawek, bierz tyle ile możesz wykorzystać!
i nie bazuj w omie na propie, którego tam są malutkie ilości to bez sensu bić omnadren dla propa !!!!!
w organizmie tak czy siak będziesz miał teścia
i nic poza zwiększeniem ogólnej tygodniowej dawki teścia nic ci to nie da! jak chcesz propa to bij propa, a nie omę!

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
te ilosci wcale nie są małe powiedzialbym nawet ze są wystarczająco duze by szkoda bylo ich marnowac stezenie omena uwazam nawet za mniej szkodliwe dla organizmu gdy utrzymujemy je w stabilny sposob to jest e2d. bo po co robic z dwóch ampulek co 5,6 dni kociol dla organizmu w którym i tak polowa skladu jest jak grochem o sciane. uwazam ze to jest mega szkodliwe gdy przez np 10 tygodni stezenie wzrasta i niknie w czestotliwosci 5,6 dni. o tym tez warto pamietac

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
bij omena ed to podobno jest power =]

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
ja slyszalem ze ed to jest za duzo bo i tak sie przez te wszystkie dziury po szotach powylewa szybciej niz zdazylby sie rozkrecic

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
******lenie za przeproszeniem o koniecznosci bicia omy e2d. Od zawsze biło sie e5d,e7d i bylo za***iscie,ja rozumiem ze trzeba isc z duchem czasu/tzn zwiekszac dawki/ ale bez przesady takie rozumowanie nie ma dla mnie uzasadnienia,wynika z tego ze kazdy musi ładowac 500-1000mg testa,a swoj 1 cykl na omie robilem bijac 250 mg /week i było pieknie.
Po 2,3 tygodniach stezenie testa mamy juz i tak w miarre wysokie więc po kiego wała ładowac dalej e2d,zeby biedne 60 mg propka sie ładnie kręciło?
Ładuje wlasnie suste.Mixuje dodatkowo z propem i ładnie się kreći.Po 2dniach/1 iniekcja 500 susty i 100 propa/ wyraźnie poczułem pompke.Ale prop będzie tylko do 3 tygodnia oraz na ostatnie 3.
Jak ktoś wyżej napisał nie bije się omy dla propa

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7178
badmad mógłbys rozpisac swoj caly cykl na omie i propie? bo podobny chcialbym zrobic z góry dzieki

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Bad bic rzadziej niz e3d to mozna enana, masz jeden stabilny i dlugi estr. Chociaz nawet tu czuc wahania stezen, moda sfd na przedszkolne dawki jakos mnie nie przekonuje. Jak chcemy pojechac na 300 testa/week to ladujmy enan, albo prop, oma jest na silne pier.dolniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
oczywiscie e2d wejdzie lepiej a jeszcze lepiej ed ;)
a jak dla kogos za mocno
to niech bije mniej
tj zamiast 1ml niech wbije 0.5, 0.7 czy nawet 0.9
wedle uznania
nabrac cala strzykawe 5ml i pykac se jak fajke
fajnie.........

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-08-03 13:39:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Nie czuje żadnych wahań stezenia,wahania to czułem przy agovirinie.Zreszta wlasnie mowie o przypadkach under 300 mg/week,nie kazdy ładuje over 500 bo nie ma takiej potrzeby.
Sosenos ja nie ładuje omy tylko suste,prop jest tylko przez pierwsze 3 tyg. 750 mg susty i 300 mg propa/week.
Aha
Suste ładuje 2 raz w życiu/chyba%0(/ i niech mi ktoś jescze raz powie ze działa identycznie jak oma

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugi cykl

Następny temat

Przyrosty po metce ruskiej (200 caps.)

WHEY premium