SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olej Mct-universal czy olimp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
strong wracaj do swojego działu
jak wazysz 60kg i masz 35 w łapie to żaden antykatabolik ci się nie przyda. kulturysci do dzis uzywaja glutamine, choc wyszły nowe badania.. sam ambroziak mowi - nie wazne ile sie wchłania glutaminy, ważne że coś z tego zostanie wykorzstane przez organizm.
zapytaj strzalki czy bierze l-glutamine
EOT

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-08-06 14:36:42

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
czemu mnie wyganiasz ?
do tego co Cie to obchodzi czy aktualnie cwicze, bo moze nie.

To ja jestem ciekawy co sie stanie z ta czescia nie wchlonieta do krwioobiegu, w jelicie grubym napewno zostanie wykorzystana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nie mi to oceniac czy cwiczysz czy nie. czesto praktyka nie idzie w parze z teorią. Tymbardziej jak cos mi chce wmówić młodsyz ode mnie o 2 lata chłopak, ktory naśladuje pismiennictwem grasik i vega

odnosnie pytania - zapytaj ambroziaka

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
panowie troche loozu...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
jakbys nie zauwazyl to tak nie pisze.
To ze nie umiesz odpowiedziec na pytanie to szkoda myslalem ze dowiem sie cos od Ciebie ale jak widac to nie. Co tez do rzeczy ma mo wiek, 2 lata to taka straszna duza roznica ze normalnie jestes przy mnie dziadkiem, zastanow sie nad tym !

A co do glutaminy to oprocz teorii to kazdy odczuwa to w praktyce, wyobraz sobie ze bralem(i moich kilku kumpli tez) wszyscy stwierdzili ze bardzo dobry antyoksydant nie mialem ani raz przeziebienia w zimie, ale nic poza tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strong- co ty mozesz wiedziec w twoim wieku o dzialaniu glutaminy tylko teoretycznie bo praktyki na silowni mam wiecej niz ty zyjesz!!!
pomachaj jeszcze troche sztangielkami i sztanga to mozemy pogadac !!! glutamina jest dla ludzi ktorzy znaja swoje cialo na tyle aby wiedziec co mu potrzeba a nie dla takiego teoretyka jak ty !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Nie ma to jak skromnosc widac ze Tobie raczej nie dopisuje.

w takim razie moze Ty mi wyjsnisz w jaki sposob ma dzialac glutamina ktora nie dostanie sie do krwioobiegu ja tego nie rozmumiem jezeli przejdzie przez jelito ceinkie to ja widze dla niej tylko jeden kierunek(wiadomo jaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie skromnosc tylko doswiadzenie
ja juz stsoswalem rozne suple jak ciebie na swiecie nie bylo
za duzo teori a nul praktyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
a po co mi praktyka ;P myslisz ze goscie ktorzy te wszystkie odzywki produkują to kafary, kazdy po 50 w bicu ? powiem Ci ze raczej nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
praktyka po to zebys mogl sie wypowiadac na forum a nie tylko medrkowac !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrządzenie Glukozy i Kretki

Następny temat

tabsy

WHEY premium