SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oferta Trec-a

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam

co sądzicie o suplementach firmy Trec ?

Właśnie dostałem od nich ulotke i myślałem nad Kreatyną Mikrorozdrobnioną, Dextozą i l-glutaminą.

Jakie ilości l-glutaminy polecacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Moje zdanie o trecu:
kreatyny obydwie o.k.
serwatka o.k. (czysty koncentrat)
dextroza o.k.
peptyd glutaminy - kicha, może być wykorzystany jedynie do wzbogacenia odżywki białkowej w glutaminę, a nie jako antykatabolik. Ogólnie tani, niewiele wart wypełniacz.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli kreatynka ok. a l-glutamina beee rozumiem. to jaką glutamine proponujesz ? może olimp ? i w jakich ilościach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Olimp też kicha, a poza tym droga. Kupuj zawsze te preparaty gdzie jest 100% glutaminy, bez domieszek. Bierz 5g po treningu. To minimum, a możesz brać jeszcze rano na czczo i przed treningiem. Niektórzy biorą na noc, ale dla mnie za szybko się wchłania i na noc się nie nadaje.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jaką glutamine polecasz ?

co sądzisz o takim zestawie : kreatyna, tribulus, glutamina , aminokwasy ( tylko jakie ? ), białko dla uzupełnienia diety.

Moderator działu "Sporty ogólnorozwojowe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jak napisałem glutamine bierz czystą, bez domieszek peptydu glutaminowego. U nas można kupić ultimate kapsułki lub proszek, MLO, Vita Life, teraz Phytochem, lub jeśli masz możliwość to jakąś z Czech.
Zestaw jest dobry. W przypadku gdy masz już glutaminę, to kup aminokwasy całodzienne.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba wiesz co masz w zamian

Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna dla 14 latka

Następny temat

mojej lasce chce sie...

WHEY premium