SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki a zdrowie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 458
Zrobilem sobie takie male badanie - mierzylem cisnienie przez kilka dni zanim zaczelem przyjmowac odzwyki - srednio 125/65 - teraz jestem po niecalym tygodniu przyjmowana - kreatyna + carbo ( rano i po treningu ) lub tylko rano w dni nietreningowe + bialko SP 80 30gr na noc . i jakies 60-80 gr gainera dziennie - wiekszosc po treningu . 3 lyzeczki oliwy z oliwek , i do tego normalna dieta - ryz owoce wazywa kurczak jajka . Odzywki biore od pon - dzis sobota - cisnienie 145-75 - a wczoraj nawet do 160 w porywach . Oczywiscie pomiary po dluzszym odpoczynku.. wiec jednak nawet odzywki potrafia podniesc cisnienie - tylko ktore? kreatyna przez swoja reteencje wody i sodu ( sod bardzo mocno wplywa na cisnienie) czy cos innego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
Zle sie wyrazilem. Takie cisnienie jest w normie, jesli utrzymuje sie krotkotwale w ciagu dnia, bez wysilku fizycznego. Przeciez, zeby tak cisnienie skoczylo wystarczy maly stres...

Dobrze, ze sie unormowalo. Ja tez tak mam na poczatku cyklu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Kreatyna była głównym tego powodem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
Cisnienie u doroslego mezczyzny zmienia sie w ciagu dnia i moze skoczyc do 160 bez problemu nawet bez wysilku fizycznego. Same badanie cisnienia krwi wywoluje stres u badanego i cisnienie moze znacznie podskoczyc z tego powodu - jest nawet na to specjalne naukowe okreslenie ktorego nie pamietam. Co do odzywek. Kreatyna moze miec wplyw na cisnienie krwi. Ja przez pierwsze kilka dni cyklu zawsze mam lekko podniesione cisnienie, potem organizm sie przyzwyczaja i wszystko wraca do normy. Jesli jestes zdrowy to nie ma czym sie przejmowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Dokładnie. Jeśli nie masz kłópotów z układem krążenia oraz serce jest w porządku - nie masz się czego obawiać. Retencja wody ogólnie wzmaga cisnienie ale to wciąż są mało istotne z punktu widzenia zdrowego układu - wahania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
nie ma sie czego obawiac,kiedy zejdzie woda po monohydracie wszystko wroci do normy.

Zmieniony przez - protein w dniu 2005-02-26 16:08:12

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 458
no czyli tak jak myslalem ze to przez retencje wody. 1 raz cos takiego mam zeby az tak cisnienie poszlo ( chyba kreatyna dziala az za mocno::) ) - bo do tej pory wachania byly gora 20/10 w gore - a teraz az mnie glowa zaczela bolec od srody i dlatego az zmierzylem cisnienie . bo normalnie mialem w planach po 1 tyg cwiczen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 458
zreszta masa poszla do ponad 90 kg juz - pewnie glownie woda z krety - wiec 3-4 kg w ciagu 6 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Robotx, za bardzo się tym przejąłeś i z tąd twoje problemy, jeżeli natomiast nie bierzesz kreatyny ze sodem lub w diecie nie masz dużo sodu to kreatyna sama w sobie nie może zwiększyć właściwie ciśnienia, ew. bardzo nieznacznie, może z 5mmHg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak jak wspominałem mozna stosowac gotowe stacki z no2 i cytrulina ktore to zwiazki obnizają cisnienie

np metabolic pump mrm
lub hit sezonu xpand dymatize
a nawet nitro treca

skoro masz wybór i obawy wybieraj w tych produktach

Zmieniony przez - bulmastif w dniu 2005-02-26 19:34:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Robotx najpierw przestań myśleć o tym swoim ciśnieniu a zobaczysz, że wszystko będzie ok. bez jakichkolwiek wynalazków, choć oczywiście możesz i je brać, ale jeżeli o tym nie zapomnisz to nic ci one nie dadzą w tym temacie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Łączyć ?!

Wiecej