SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odtruwanie/oczyszczanie organizmu z toksyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
ja mam wakacje cale zycie i jakos mi sie nie nudzi tak jak tobie

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
To widze ze masz ciekawe zycie Eska, tylko pogratulowac ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3363
Magda: każdy jest kowalem swego losu

co do oczyszczania organizmu i innych naturalnych metod zachowania zdrowia, to polecam gorąco książkę Jadwigi Górnickiej "Apteka natury" dla mnie biblia w tym temacie.
ja oczyszczam organizm (raz na 10 lat głodówką poprzedzoną specjalną dietą. dieta nazywa się od czerwonego do białego i pozwala przygotować organizm do jedno-dwudniowego postu. całość zajmuje około miesiąca, efektem ubocznym jest spadek wagi (co mnie akurat martwi). dzięki temu, że całość stopniowo i powoli daje organizmowi czas na zmianę funkcjonowania, jest to wg mnie bezpieczne. co nie zmienia faktu, że każda głodówka powinna być konsultowana z lekarzem.
jeśli to cię interesuje opiszę szczególy.

a z uwag ogólnych:
1. w wieku 20 lat nie ma sie jeszcze za bardzo z czego oczyszczać, organizm daje radę porządkować się na bieżąco (a potwierdza to post).
2. lewatywy i płukanie jelita sa dla osób starszych, które nie są w stanie oczyścić jelit naturalnymi siłami organizmu. oba zabiegi naruszają naturalną florę bakteryjną jelita. w młodym wieku wystarczą kefiry na noc.

a ogólnie to rozumiem. ja pierwsze oczyszczanie zrobiłam w wieku 18 lat, wszystkiego trzeba popróbować

siła wewnętrznego spokoju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
zrobilem tą kąpiel ze skrzypu i jakos nie smierdzialem odchodami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
witam:) walczę :) pije drożdze sa mega smaczne, mam nadzieje ze w dzialaniu beda rownie mocne jak w swoim niesmaku.
zachecilam sie rowniez by skorzystac z kapieli w skrzypie:) zobaczymy na co mi sie zdadza te moje eksperymenta:]
pozdrawiam 8-p

ot co!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
witam:) walczę :) pije drożdze sa mega smaczne, mam nadzieje ze w dzialaniu beda rownie mocne jak w swoim niesmaku.
zachecilam sie rowniez by skorzystac z kapieli w skrzypie:) zobaczymy na co mi sie zdadza te moje eksperymenta:]
pozdrawiam 8-P

ot co!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12
Witaj Niko2003...

Ten zalany zimną wodą skrzyp przed odstawieniem na 8-12 godzin zagotowuje się? Jak tak to jak długo?

Jak się czułeś bezpośrednio po zastosowaniu tej kompieli, i w niedługim czasie po? Jaka jest różnica w samopoczuciu?

Pozdrawiam, Tomek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja polecam BioDrain. Tabletki mozna kupic w aptece lub dobrym sklepie zielarskim. Naprawde dziala. Poleciala mi go lekarka po tym, jak skonczylam brac leki. Z poczatku bolala mnie glowa, ale potem- lepsza skora, wlosy, paznokcie, opadl mi brzuszek, ogolnie poczulam sie lzejsza i jakas taka "oczyszczona". Naprawde polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68
hej!

ja proponuje zamiast citroseptu - citrogrep. specyfiki obydwa sa na tej samej bazie - czyli wyciagu z pestek grejfruta; z ta roznica, ze citrogrep ma wieksze stezenie i mniej kropelek trzeba dawac; a kosztuje tyle samo; a nawet jest troszke chyba tanszy. Nie dostanie sie go w kazdej aptece; tylko w niektorych jest - trzeba pochodzic.
Proponuje tez herbatke z pokrzywy i duzo wody.
Tylko z ta woda to jest glupio; bo nie powinno sie jej pic na 20 minut przed jedzeniem i do 2 godzin po jedzeniu; wiec jesli ktos czesto je; to nie za bardzo zostaje czas zeby sie porzadnie napic)

pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
ja mogę w sprawie oczyszczania z toksyn polecić tylko jedno HYDROCOLONTERAPIĘ!może brzmi trochę hardcorowo,bo polega na tym co lewatywa, tyle że jest od niej 1000 razy lepsza, bo głębiej dociera i jest faktycznie bardzo skuteczna w usuwaniu złogów i toksyn - bo te toksyny zgromadzone w jelicie są rozprowadzane po organiźmie i ja się ich nie usunie to nie ma co liczyć na lepsze samopoczucie. Zresztą sprawdziłam na sobie, że faktycznie tak jest;)Ja byłam już na kilku zabiegach i poprawa jest znaczna. Chodzę cały czas do tego samego gabinetu na Belgradzkiej w Warszawie- bo pani która robi zabiegi jest bardzo profesjonalna i umie postępować z takimi bojkami jak ja;D tylko za pierwszym razem miałam pietra, a potem już luzik:)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blizny- po jakim czasie i gdzie?

Następny temat

kleszcze

WHEY premium