SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odpowiednik coffeinum natrium beznoikum ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2060
do tej pory przed areobami zażywałam kofeine właśnie w tej formie (coffeinum natrium benzoikum), ale mam wrażenie że wykupiłam wszystkie opakowania w moim mieście, kobiety z aptek mówia że ten preparat nie jest juz produkowany i nie będzie do sprzedaży, dostaja tylko proszek do receptury, którego nie sprzedaja. mozecie mi polecic cos zastępczego, co mogłabym kupic w noramlnej aptece, nie przez internet, bo kawy normalnie nie przełkne na pusy żoładek. Czy kofeina z guarany ma taki smao działanie czy to cos słabszego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
zapytaj najlepiej w suplementacji
a kto wie co tam w tych ptekach maja możesz isc preciez do sklepu kulturystycznego kupić w aptece przewazne drożej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1316
ma takie samo dzialanie, w koncu to ten sam zwiazek, tylko musisz zwrocic uwage na dawke. Coffeinum natrium benzoicum to sol, w ktorej zawartosc kofeiny wynosi 50%. Jezeli masz jakiegos znajomego lekarza, to zapytaj go czy nie moze przepisac Ci po prostu proszkow z kofeiną. Taki lek robiony w aptece na recepte kosztuje tylko 5 zl wiec moze warto sie zainteresowac :)

We're just a drop of water in an endless sea... Dust in the wind...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan żywieniowy - do oceny :)

Następny temat

CO.O.TYM.MYŚLICIE?????

WHEY premium