SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
witam mam pytanie otóż troche dałem dupy i po cyklu z deki zamiast dać hcg to po 2 tygodniach dalem clomid....bo nie moglem hcg skolowac (wiem powinienem przed cyklem moj blad) teraz udalo mi sie zalatwic HCG i pytanie jak to zrobić żeby wszystko bylo wporzadku ? dzieki z odpowiedz sog wejdzie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
jak wyglądał cykl ?
ile jesteś po cyklu?
masz jakieś objawy bloka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
cykl wyglądał tak

1-10 deka 350mg e7d
enan 2-12 250mg e4d

jestem po cyklu miesiac...ale po 2 tygodniach zaczalem jesc clomid i jem do teraz. Bloka jako takiego niema mniej chce mi sie bzykać ale normalnie staje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
jak jajka się nie zmniejszyły ,to już zostaw ten hcg na następny odblok
teraz ciągnij jeszcze z 2 tygodnie clom potem dasz jakiego dobrego buzera teścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Jak staje i wszystko jest w porządku, to zostaw sobie na następny cykl. A niechęć od ruchania wynika ze zwiększenia masy ciała i niechęci do męczenia się. HCG tu nie pomoże. Tu organizm musi się przyzwyczaić do wymiarów XXL. P miesiącu powinno wrócić do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
"A niechęć od ruchania wynika ze zwiększenia masy ciała i niechęci do męczenia się."
niezła teoria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
"A niechęć od ruchania wynika ze zwiększenia masy ciała i niechęci do męczenia się." hahaahhahaah ok dzieki za odpowiedz dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan Iran czy Norma?

Następny temat

meta+ testo

WHEY premium