SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

od razu nitro???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
faktycznie sprawdziłem. czyli mam przerwe na miesiąc:/.
a jesli chodzi o trening to taki sam czy jakis lzejszy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
2,5 miecha cos dlugi ten cykl miales

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
tak wychodzilo bo brało sie 300 capsów po 6 dziennie.(przynajmniej tak pisało na opakowaniu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
więc wychodzi 1.5 miecha a nie 2.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
znowu moje pomyłka craatiny brało sie 4 capsy z 300 a tauriny 2 z 150. czyli razem 6 capsów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
i jak z ttym treningiem lzejszy czy taki sam jak podczas brania tej creatiny??????(4 tyg przerwy chyba wystarcza?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
na twoim miejscu zrobilbym troszke dluzsza przerwe niz tyle ile trwal cykl (bedzie wieksze wysycenie kreatyny).
nitrobolon to dobry suplement. dobry ale nie jako podstawa cyklu. extra pompuje na treningu (az mi lape rozrywalo ) ale radze ci go polaczyc jeszcze z jakas forma kreatyny np. mono lub jablczan.

co do bialka to nie rozumiem. tez chcesz je brac cyklicznie?
bialko to tylko i wylacznie uzupelnienie diety (masz takie cos?). cos na ksztalt kurczaka w proszku . jesli w jakims posilku brakuje ci bialka (a czego wymaga dieta) to wlasnie wtedy je bierzesz. nie oczekuj po nim nie wiadomo czego.

co do treningu... po jakichs 8 tyg. ciezkich trneingow powinienes zrobic tydzien przerwy lub tydzien treningu regeneracyjnego - dac miesniom troche odpoczac - zapobiec przetrenowaniu. nastepnie zmieniasz plan treningowy i dalej ciezko trenujesz .

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
trenuje 2.5 miecha i nie bede robił az tak długiej przerwy mysle ze 4 tyg w zupełnosci wystarczą (mowimy oczywiscie o przerwie w braniu tej kreatyny a nie o przerwie na siłowni???) trenuje w nastepujacy sposób:
2 dni trenung 1 dzien odpoczynku (staram sie trenowac na mase)
słyszałem cos o rybozie ze skraca przerwe po cyklu kreatynowym moze ktos cos wiecej o tym napisac?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
heh ty ogolnie cwiczysz 2,5 miesiaca?
widze, ze z treningiem u ciebie kiepsko. daj go do oceny w dziale TRENING, niech ci go sprawdza i poprawia. dziwnie to powiedziales 'staram sie trenowac na mase'. albo trenujesz na mase albo nie.

4 tyg wystarczy? czemu tak myslisz?
przerwa w braniu musi byc MINIMUM tak dluga jak trwal cykl. ale z reszta rob jak uwazasz . cierpliwosc czasem poplaca.
no chyba, ze twoj cykl byl taki krotki (4tyg).

silowni nie przerywaj tak jak to napisalem wyzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 204
trenuje na mase.
cwiecze prawie rok z ale z przerwami bo nie zawsze mi sie chcailo powiem szczerze:/.
spoko postaram sie poprawic trening ale to w dzile trening.
w takim razie zrobie dluzsza przerwe ale dalej nie jestem przekonany ze 2.5 miecha przerwy to chyba za duzo.
co na temat tej rybozy podobno skraca przerwe po cyklu bo uzupełni organizm w cos tam moze ktos cos wiecej o tym napisac????
z góry dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KTORE BIALKO WYBRAC???

Następny temat

po przerwie

WHEY premium