SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywki dla.. piłkarza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Mam na myśli najlepsze kluby, czyli np. Angielskie, gdzie kontrolę to podstawa, a wały do jedynie na ustawienie meczu "nie kiedy" przechodzą, nie to co w polsce. Nie widzisz co tu się dzieje? Jak oni grają? Jak posrańce. Sorry za wyrażenie, ale radzę przypomnieć sobie mecz naszych piłkarzy z Irlandia. W Reading'u mój brachol pracuje z kumplem z jednego z graczy drużyny Reading. Może i nie są najlepsi, ale tam wszystko opiera się na Diecie ustalonej dla zawodnika z osobna i produkty energetyczne, witaminy etc.

No tak, cały obraz polskiej piłki objawił sie w meczu z Irlandią. Dziękuję za Twoją obiektywną opinię, czyli ja, reprezentując klub z ekstraklasy futsalowej również gram "jak posraniec".

A myslisz, ze piłkarze mówią wszem i wobec o "witaminach", które dostają?

Co z tego ze koksowali i byli zawieszani tacy piłkarze jak Edgar Davids, no ale on grał tylko w Juventusie, a nie w np. Reading.

nie rozumiem dlaczego wyraz dieta piszesz wielką literą, a Polska nadal małą

do autora, zobacz mój post https://www.sfd.pl/Piłka_nożna_-_odżywki,_suplementy_i_nie_tylko-t474062.html

Zmieniony przez - Smokealot w dniu 2009-05-22 00:20:16

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ubezpieczenie zdrowotne do 23 roku życia razem z rodzicami?

Następny temat

Czy to może być przyczyną??

WHEY premium