SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

npp phoenix

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 984
Joy "Tak" odnosi się do cisnienia czy krwi z nosa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam uczucie wiecznie rozszerzonych nozdrzy .. jak zaciagam powietrze to az mnie kreci .. krew poki co nie leciala ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
podniesione cisnienie co za tym idzie nieszczelne naczynia w nosie i leci krew ja bylem na "przypalaniu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
objawy???hehe były pierwszy dzień po wbiciu gleba kac gigant,bol czachy oczów,wszystko na******lało jakbym pochlał z miesiac,wtedy najlepiej aspiryne wziasc i isc do lózka oczywiscie po treningu.2 dzien juz ok,3wbicie krew z nosa tak z 5-10 min.pozniej zero sajdow tylko przyrosty,pompa i sila.cisnienia nie mialem tylko czasami jak cos mnie w****ilo, a tak to red bule pilem.ale kazdy inaczej reaguje.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
A mi cisnienie w......o po ostatnim cyklu wino i oma i jest w granicy 150-160/80 i wacham sie zeby wziasc npp. isc z tym cisnieniem do lekarza czy probowac areo potas magnez i omega3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
rekin to ty jak bys tren przywalil to pewnie bys zgon mial pierwsze 3godz. jak takie sidy po npp masz. walilem to npp feniksa praie 1,5 ml e2d ostatne 2tyg i nic z tych rzeczy. zero sidów. ale dzialalo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 391 Wiek 69 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
mówisz???a to obadamy za 3mc bo właśnie planuje tren+wino+prop+spiro.no to rezerwuję 2 dni dla sajdów będe gotowy.Sog za info.

Nadmiar odpoczynku nigdy nie doprowadził nikogo do śmierci!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
byczek83 i jak npp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
druga butla leci ... zastrzyki robie 0,8 i troche boli udo / dupa ... 0,7 bylo lepiej ... moze to kwestia za szybko wstrzykiwanego soku .. da sie przezyc

npp robi dobrze , sila na plus twardosc i ksztalt miesnia wyrazisty mimo mety na poczatku i diety wysoko ww
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

greckie naklejki apteczne

Następny temat

NPP

WHEY premium