SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy trening potrzebna pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
Witam, mam 21 lat 183cm i ważę 91-92 kg, ćwiczyłem wcześniej około 3-4 lat z przerwami (od tygodnia do 1,5 miesiąca) wynikającymi z drobnych kontuzji. Obecnie chciałbym wrócić do normalnego trenowania na siłowni. Cel redukcja tłuszczu i zwiększenie siły mięśni. Czy mogę rozpocząć od 2 tygodni ACT (przy treningu 3-4 razy w tygodniu zaczynając od 2 obwodów) i po 2 tygodniach rozpocząć trening siłowy?
Ćwiczenia w moich obwodach:
1. Przysiady na maszynie 15 pow (średnie obciążenie)
2. Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie 15 pow
3. Wyciskanie sztangi na ławce prostej 12-15 powtórzeń
4. Rozpiętki na ławce skośnej w góre 12-15 powtórzeń
5. Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu 12 powtórzeń
6. Wyciskanie sztangi zza głowy 12-15 powtórzeń
7. Przyciąganie drążka wyciągu do klatki piersiowej (szeroki chwyt) 12-15 powtórzeń
8. Uginanie ramion ze sztangą 12-15 powtórzeń
9. Ściąganie linki wyciągu (na triceps) 12-15 powtórzeń
10. Łydki na maszynie
Przed ramion uważam,że nie muszę ćwiczyć ponieważ pracują przy innych ćwiczeniach dlatego nie chcę przemęczać. Proszę o komentarz i propozycje odnośnie ilości powtórzeń ewentualnie propozycje innych ćwiczeń i oczywiście ocene plany.
Brzuch oczywiście 2 ćwiczenia przyciąganie kolan do klatki w zwisie i brzuszki na ławkach o różnym nachyleniu do tego bieganie na bieżni w celu zrzucenia kilku zbędnych kilogramów tłuszczu. Co do diety to jest w trakcie rozpisywania...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak robić serie na klate

Następny temat

Dziennie pompki

WHEY premium