SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy cykl a pryszcze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
trzeba usunąć przyczynę a nie skutek, maści to chwilowe rozwiązanie...od jutra wchodzę na izo, poleci 40mg dziennie rozłożone na dwie dawki po 20mg (rano i wieczór), planuję pociągnąć tak 2 miechy, później jakieś 8 tyg przerwa (termin na tattoo) o od lutego jeszcze 3-4 miesiące. Jak wyjdzie - czas pokaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jeżeli się działa od środka,czyści się miche, a dodatkowo daje na skórę to nie jest źle, ogólnie te maści wszystkie to kupa, ale te preparaty robione w aptece coś dają i to stwierdzam osobiście


tylko ja to nie wiem czy tak można raz brać izo raz nie,bo nim zacznie działać to ty go przerwiesz,a z sajdami dopiero będziesz się adaptował, może ktoś kto stosował by coś wiecej powiedział. Może lepiej by było lecieć na dawce 20mg i nie przerywac, w sumie to nie wiem jak to się ma do malowania.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-09-27 17:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
zioekt
ale jeżeli się działa od środka,czyści się miche, a dodatkowo daje na skórę to nie jest źle, ogólnie te maści wszystkie to kupa, ale te preparaty robione w aptece coś dają i to stwierdzam osobiście

tylko ja to nie wiem czy tak można raz brać izo raz nie,bo nim zacznie działać to ty go przerwiesz,a z sajdami dopiero będziesz się adaptował, może ktoś kto stosował by coś wiecej powiedział. Może lepiej by było lecieć na dawce 20mg i nie przerywac, w sumie to nie wiem jak to się ma do malowania.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-09-27 17:14:38


Tak, najlepsza opcja to tłuc i od środka i z zewnątrz.

Niestety "malowanie" faktycznie odpada, bo mogłoby wystąpić bliznowacenie. Natomiast ja osobiście to nie przerywałbym takiej kuracji, a wszelakie zabiegi upiększające zostawił na potem.

Zmieniony przez - comeback w dniu 2015-09-27 17:35:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
możliwe , że i tak się zrobi bo zapisałem się jakoś w maju i termin mam 11 stycznia, a zamienić się z kimś przykładowo na marzec mam możliwość. Najbliższe miesiące pokażą co i jak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
panowie a ten finasteryd dostane od jakiegoś dila czy raczej nie zajmują się tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapytaj, większość ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
a ten finasteryd osłabia działanie koksu na cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osłabia działanie pewnej części pomiędzy nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
a jakie działanie na wątrobę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
aha i jeszcze jedno daj my na to że biore to do cyklu i jest wsszystko spoko sucha cera 0 syfów to po odstawieniu towaru razem z finasterydem może mnie w tedy zasyfić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan + oxa + s-drol h-drol

Następny temat

Boldenon + test PROSZĘ O POMOC w ułożeniu cyklu !!!!!

WHEY premium