SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy cykl a pryszcze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli wyleczysz się to jest To możliwe,a po kuracji izo wysoce prawdopodobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
miki922222
panowie jeszcze jedno pytanie czy jak biłem tego enana 750mg tydz. to tak wysoka dawka mogła się przyczynić do powstania trądziku ? może przy niższych dawkach np 500mg nie było by problemu ?


Wiesz co Miki, pewnie mnie tu skrzyczą że plotę głupoty ... ale dla mnie osobiście enan faktycznie jest jakiś sajdowy, to i rzadko się z niego biorę,
Drugi cykl polecam zrobić na czymś innym, ta susta to zdecydowanie może być dla Ciebie lepsza opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
jestem tego samego zdania szukałem w necie czy kogoś wysypało po suscie to nie było nic a jak wpisałem po enanie to pełno coś w tym jest ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
różne estry różnie działaja na różne osoby to fakt,ale jeżeli już jest spory trądzik,to to nic nie da, tak uważam, bo jak się ma tendencje to już tak będzie.


wyglądam jak biedronka i jedynie napisze,że prop mnie w ogóle nie sypie.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-09-26 23:42:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Poziom estradiolu i konwersja do dht i progesteron , odpowiada za trądzik , a nie rodzaj estra. DHT, wiąże receptory androgenowe wpływ DHT jest dobrze udokumentowany. na gruczoły te rozrastają się i produkują więcej łoju, co sprzyja pojawieniu się trądziku i rozwojowi często , zapalenia skóry łojtokowego. Można to ominąć ten proces , hamując na cyklu DHT np finasterydem . Jeśli chodzi o , estrogeny to zapobiegają łysieniu i pogorszeniu się stanu cery. Po prostu, przyczyna problemów ze skórą tkwi w niedoborze estrogenów za mocno zbijamy pojawią się problemy
W tej całej układance , ważna rolę odgrywa też progesteron Może to być sygnał, że w organizmie jest za mało progesteronu estrogeny są w normie lub estrogeny są w nadmiarze, progesteron zaś w normie. Skóra na całym ciele staje się wtedy cienka i bardzo sucha, częsty efekt po trenbolonie długo stosowanym. .


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-09-26 23:55:32

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
trochę na plecach i barkach ale dostałem jakieś ( płyny do smarowania) i znika....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
jakie plyny masz? mi dermatolog masc acnatac przepisal, za krotko stusuje zeby wnosic ze jest ok ale cos tam dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam od siebie jaki ja płyn stosuje i po wyrzuceniu z diety jajek, bardzo fajnie oczyszcza twarz - do tego leci antybiotyk, hepa itd..

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 331 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4462
Witaj ja miałem całe życie problemy z trądzikiem, próbowałem wszystkiego... czy off czy on trądzik mialem taki sam ale natknąłem się na pewną Panią która mi poleciła zebym sobie zbadał tolerancje pokarmową. Nigdy sobie nie odmawiałem płatków z mlekiem, kebaba czy też pizzy zawsze jadlem ile chciałem i na co mialem ochotę lecz trądzik był i był.. maści i inne leki nie pomagały. Leczenie jest dość kosztowne ja zaplaciłem ponad 1000zł ale teraz gdy się dowiedziałem że mam celiakie, uczulenie na drożdże,jajka, mleko, i zboża wyj**ałem to gowno z diety i teraz mam cerę nie porównywalną do tej sprzed kilku miesięcy. Polecam się zbadać każdemu bo gluten jest bardzo ch**owy... Pozdro



Zmieniony przez - Biz0n w dniu 2015-09-27 15:31:44
1

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
zineryt,dalacin t ,i jakas mieszanka co w laboratorium w aptece robili też an recepte ale zaj**iscie znika ciekawe czy na chwile....
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan + oxa + s-drol h-drol

Następny temat

Boldenon + test PROSZĘ O POMOC w ułożeniu cyklu !!!!!

WHEY premium