SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

novothyral dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
dmq92
Tak samo
]

znaczy chodzi mi ile tabs mam owalić co dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Chłopaki piszę w sprawie hcg lecę 4 miesiąc testa plus tura od ponad 2 miechow czy jesli nie mam problemow z pomniejszaniam sie jajek i nie czuje po prostu tego bloka musze dawac hcg w trakcie ogolnie bede chcial mostkowac i nie zamierzam schodzic z testa itp itd? jesli mam je dac to ile i co ile dni mam 2 pudelka po 5k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
choć co te 5 6 tyg powinieneś jakieś 5koła wbić. A tym bardziej jak nie będziesz na moście schodził z testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
zioekt
choć co te 5 6 tyg powinieneś jakieś 5koła wbić. A tym bardziej jak nie będziesz na moście schodził z testa.


rozumiem to ile mam teraz przywalic moj blad wszystko jedno z tego co wiem czy w miesien czy podskornie czy pregnyl w jakims stopniu oslabia koks ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Daj 2x2500e3d najlepiej podskoie i nie nie oslabia koksu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie obojętne jak to wbijesz, może być jak Kamil pisze, ja to np biję 5.000 na raz co miesiąc, bo nie mam głowy do zapamiętywania żeby wbić za 3 czy 4 dni znów Ale jak ktoś pyta i mu doradzam, to zawszę mówię żeby dzielić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
zioekt
w sumie obojętne jak to wbijesz, może być jak Kamil pisze, ja to np biję 5.000 na raz co miesiąc, bo nie mam głowy do zapamiętywania żeby wbić za 3 czy 4 dni znów Ale jak ktoś pyta i mu doradzam, to zawszę mówię żeby dzielić.



to wymieszam to w pompce wezme igle insulinowke siekne w brzuch polowe a reszte schowam do lodowki i przy drugim razie zmienie igle na nowa tak moze byc na chlopski rozum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ślicznie myślisz Tak zrób tylko nie zmieniaj igły, podskórnie nie trzeba. dam Ci kolejny przykład z mojego życia kończę 4flakon mt2 i wszystko poszło jedną igłą i jedną strzykawkę. A drugi przykład (nie z mojego życia, bo ja biedny człowiek) jak bijesz gh to w penie masz też jedną igłę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
zioekt
ślicznie myślisz Tak zrób tylko nie zmieniaj igły, podskórnie nie trzeba. dam Ci kolejny przykład z mojego życia kończę 4flakon mt2 i wszystko poszło jedną igłą i jedną strzykawkę. A drugi przykład (nie z mojego życia, bo ja biedny człowiek) jak bijesz gh to w penie masz też jedną igłę.


okej jeszcze jedno pytanko bo z tego co pamiętam to nikt mi nie odpowiedział z tym winkiem mogę go po tej turze (ciągnąłem ją 10 tyg) zapodać na początek 3 tabs winka najwyżej podbić na więcej za parę dni czy nie bardzo oral po oralu walić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrób jakąś przerwę, bo na winku też fajnie było by polecieć z 8 10 tyg,a to już sporo wychodzi. Pomyśl o masterze zamiast wina.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania na cyklu- jakość towaru

Następny temat

Testosteron thailand

WHEY premium