SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

novothyral dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jeżeli był na propie i siła spadła po dodaniu T3 to jak podbije test siła nie wzrośnie jak ma duży minus kcal. A.jezeli to delikatnie. Tak z mojego doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
dmq92
Jeżeli był na propie i siła spadła po dodaniu T3 to jak podbije test siła nie wzrośnie jak ma duży minus kcal. A.jezeli to delikatnie. Tak z mojego doświadczenia.


spadla jak dodalem prolo i t3 te dwie rzeczy zmienilem dla jasności chłopaki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
też tak myślę że właśnie waga estru enana jest inna i mam mniej tego testa zacznę podbijać od jutra tylko czy półtora czy przeorać po 2 ampy co dwa dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
zioekt
jak nie da podbicie testa nic jak siła spadła? Da, coś siła wzrośnie.
A wcześniej biłeś propa 150 e2d, a teraz ampę prolo e2d? No to dajesz jakoś ok połowę mniej, odliczając wagę estru.


ogolnie ludzie mi mowio ze fat zlecial ze mnie ostro ale sila mi mocno upadlaprzez ostatnie 2.5tyg to ile tego testa moze zarzucic zeby bylo cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli zaczniesz edytować w końcu te posty tak jak Ci pokazałem, to Ci wszystko powiem, ogarnij to bo coraz ciężej się Twoje tematy czyta, a jak się coś ciężko czyta, to nie chce się odpowiadać, kumasz faze ziom? daj 200 (2amp) e3d. Choć teraz tez jest niby ok dawka, ale 400/500 wek testa jest spoko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
zioekt
jeżeli zaczniesz edytować w końcu te posty tak jak Ci pokazałem, to Ci wszystko powiem, ogarnij to bo coraz ciężej się Twoje tematy czyta, a jak się coś ciężko czyta, to nie chce się odpowiadać, kumasz faze ziom? daj 200 (2amp) e3d. Choć teraz tez jest niby ok dawka, ale 400/500 wek testa jest spoko.


okej sorka czyli przybije jutro 200 i nastepne 200 za 3dni nie a nie 2 czaje dzieks :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
koledzy ft3 norma do 6.80 moj wynik 9,52 dodac jeszcze tabs czy 3 wystarczy jak jest juz ponad norme ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Wystarczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
chciał bym się poradzić w sprawie salbutamolu z ketotifenem jako spalacz moge tutaj podpytac czy zakladac nastepny temat? chcialem to zarzucic do redu juz mam dosc fajny poziom bf zeszlo 11kg i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No możesz dodać ja teraz leciałem clen z ketotifenem ale mi nie służy i mega ch**owo się czułem dlatego od teraz tylko efka jest to jakaś opcja chodź zastanów się czy jest Ci to już potrzebne bo wiesz jak teraz dasz to potem już nie będzie co dodawać więc im dłużej na mniejszej ilości środków tym lepiej
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania na cyklu- jakość towaru

Następny temat

Testosteron thailand

WHEY premium