SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

no i po silowni ;((((((((((((((

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3051
obnizylo mi sie cisnienie spadlo tetno. wyladawalem w spzitalu. i to wcale nie po silowni. tylko tak jakos samo z siebie. lekarka powiedziala ze za szybko uroslem wzwyz i w masie i serce moze sobie nie dawac rady. ;((((((((((( mial ktos cos takiego. ? kiedy moge powrocic ?

stracilem cos co kocham :(

OSTR ^
Od małego KPRN !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 999
oczywiscie miałem cos takiego ale po koksach poprostu zaczełem za szybko 15 lat no i w nocy pewnego razu sie obudziłem i nie moglem ruszac słabo i wogole szykowała sie zapasc no i obudziłem sie za 2 godziny to juz bałem sie spac ( co gorsza byłem sam w domu mama -anglia tata - niemcy )ale teraz juz jest ok czy rosne duzo czy mało :>

Szpryca musi byc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Patrząc na profil to jesteś raczej szczupły, więc problem może tkwić w jakimś schorzeniu.
Będę brutalny ale może chodzić o serce. Jednak to potwierdzą specjalistyczne badania, które powinieneś wykonać jak najszybciej !!!

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Należy znaleźć przyczynę problemu / ewentualnie podjąć odpowiednie leczenie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciągle mi zimno

Następny temat

włoski, fryz:)

WHEY premium