SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niemożność złapania pełnego wdechu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od 1.5 roku mam (kiedy rzuciłem palenie papierosów, paliłem 5 lat) taki problem, że jak zaczne mysleć o oddychaniu to za cholerę nie mogę wziąć pełnego wdechu. Nie wiem czy to nerwicowe sprawy, ale naprawdę wkurza to niemiłosiernie szczególnie, że ostatnio polubiłem biegi 10km!! Nie potrafie wtedy już o tym zapomnieć i się męcze jak głupek a nawet duszę testy na pojemność płuc rewelacyjne mam ponad przeciętność. Prześwietlenie płuc też nic niewykazało. Podejrzewam, że problem tkwi w mojej głowie, jak sobie z tym poradzić, może jakieś tabletki ?? ćwiczenia ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
idz do lekarza rodzinnego, powiedz ze podejrzewasz, ze mozesz miec astme, powinien cie skierowac do specjalisty - pulmonologa :)

jesli masz alergie to mozesz powiedziec o tym lekarzowi, czesto alergia przeradza sie w astme po pewnym czasie. powiedz tez, ze kiedys paliles ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no nerwicowe ... i pewnie się jeszcze przez to przewentylowywujesz ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przewentylowywujesz ?? nie kapuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
przetlenowujesz sie ... wydaje ci sie ze nei bierzesz oddechu - wiec bierzesz szybsze i głebsze i jest za duzo tlenu , poooddychaj sobie przez papierowa torebkę

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm ale przy każdej próbie brania wdechu ziewam a to jest raczej oznaka niedotlenienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
eee , myslisz że nei mozesz wziąć pełnego wdechu = idź na spirometrię ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak juz pisałem na począku topicku "testy na pojemność płuc rewelacyjne mam ponad przeciętność"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
nerwowe, wysilek i myslenie o czyms innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
hm astmatycy maja cos takiego jak skurcz powysilkowy, czesto zaleca sie trenowanie interwałami aby zlagodzic skutki tego. A sama spirometria nie znaczy, ze nie masz astmy, ja podobno mam, a wynik spirometrii to 125% normy

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też myślałem o astmie ale każdy mnie wyśmiał włącznie z rodzicami mówiąc o mnie człowiek który wymyśla sobie choroby a gdzie mam iść żeby zbadać się czy mam astme ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1648
ja mam to samo ale ja nie paliłem!!!!

<<<najlepszą obroną jest atak>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny ból w kolanie

Następny temat

napady sennosci/utrata swiadomosci

WHEY premium