SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niedowaga ...koszmar

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
13 dni bez kupy echhh

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i nastepna jej odpowiedz :

"ale wiadomo ze po jakims czasie zaczne wiecej jesc przeciez ,mowiłam ze bede jadła 300kcal moze 400 cos koło tego i bedzie dobrze.wiecie wy mozecie mi mówiec itd ale ja i tak zrobie co chcem,to moj organizm ,moje zycie.
wiem że jesteście bardzo mazy bo to idac ,duzo czytaiscie napewno i duzo wiedziec no ale ja jestem moda,kazdy popełania błesdy.jak to odchudzanie bedzie błędem to pech.nastepnym razem nie bede sie tak odchudzac i już} "

****a wytrzymac juz nie moge sory ze klne ale to jest po******lone !!



Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ja jestem bardzo pojkojowym i spokonym czlowiekiem... nienawidze tylko glupoty... wtedy od razu sie denerwuje... wiec nie ide tam narazie...

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
hyhy

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mbik, punkcik dla ciebie za Twoj post. Problem w tym, ze ja chyba jednak jem duzo i to nie glownie owoce czy zupy :) choc bardzo je lubie. Ale poza tym uwielbiam kluseczki i chlebek i miesko i wcale ich sobie nie zaluje. Ale moze rzeczywiscie nie jem tak duzo, jak mi sie wydaje, bo jako punkt odniesienia mam swoje kolezanki, ktore jedza tyle, co kot naplakal. Czy sa jeszcze dziewczyny, ktore jedza normalnie? Albo jak juz jedza normalnie, to nie udaja, ze w rzeczywistosci jedza znacznie mniej. Mam taka kolezanke. Wazy dokladnie dwa razy tyle, co ja, a twierdzi, ze niemal nic nie je.
Sprobuje jednak zwiekszyc ilosc pochlanianego jedzonka. A co zrobic, zeby przytyc ladnie, a nie obrosnac tluszczem i cellulitem? Mam nadzieje, ze ruch mi to umozliwi, mam racje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kanarek i Seewy, o jakim forum wy piszecie? I tam jest wiecej takich wypowiedzi, jak ta cytowana? O Boze!!! :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Nie chcesz isc na to forum naprawde nie chcesz isc na to forum

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skad wiesz, ze nie chce? A po co ty tam chodzisz? :) Jak widze nie udaje sie Wam przekonac tych dziewczyn, ze zachowuja sie delikatnie mowiac nierozsadnie, wiec chyba nie misja, zeby je "nawrocic" Cie tam ciagnie?
A po co ja ogladam horrory, jak potem spac nie moge? Albo smutne filmy na faktach autentycznych, a potem zalewam sie lzami? To okrutne, ale ciagnie mnie tam ciekawosc. Przynajmniej sie przyznaje.
Na poczatku sobie pomyslalam, ze byc moze uda mi sie kogos tam przekonac, zeby sobie nie robil krzywdy, jesli podejde do nich ze zrozumieniem i bede grzeczna, ale zaraz potem naszla mnie refleksja, ze zapewne Wy tez tak probowaliscie, ale w koncu wyczerpala Wam sie cierpliwosc.
To smutne, ze sa ludzie sami siebie tak krzywdza i jeszcze sie w tym wspieraja na jakims tam forum :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no ale mnie nic tam nie ciagnie... jak juz gdzies pisalem... nie ide tam bo nie lubie sie denerwowac

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To prawda, pisales, a wczesniej pisales tez, ze spadasz na tamto forum, zeby zobaczyc ich reakcje na to, co napisal kanarek :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

głupie i pewnie żadkie pytanie

Następny temat

Do dziewczyn

WHEY premium