SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsza formacje ..... ma...

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Body, co do pomocy w lidze polskiej... porownanie pomocnikow Legii i Wisly.

Lewa strona. Wisla - Blaszczykowski, Legia - Roger. Na moje oko remis, dwoch przebojowych, Brazylijczyk dysponuje lepszym dryblingiem, Blaszczykowski jest bardziej waleczny. Wg. mnie 1-1.
Srodek [1] Wisla - Sobolewski, Legia - Vukovic... tutaj nie mam watpliwosci. Vukovic gra ostatnio znakomicie, po czesci te zwyciestwa to jego zasluga, a Sobolewski juz nie gra, tak jak chocby rok temu, kiedy byl na pewno lepszy od Aco. Wisla 1-2 Legia
Srodek [2] Wisla - Cantoro, Legia - Surma... no niestety Surma jest dobry w destrukcji, waleczny... i na tym sie koncza jego zalety, brak mu dobrego, prostopadlego podanie, a z tego powinien slynac srodkowy pomocnik, nawet defensywny, powinien inicjowac akcje, a nie grac tylko do tylu, Cantoro tez w zyciowej formie nie jest, ale jednak bardziej pozyteczny od Surmy, tak wiec - Wisla 2-2 Legia.
Prawe skrzydlo. Wisla - Zienczuk, Legia - Radovic. Tutaj nie mozna miec zadnego 'ale'. Rado to zdecydowanie najlepszy skrzydlowy orange extraklasy, a Zienczuk...hmm, nie jest moncym punktem Wisly. Radovic potrafi pociagnac zespol, jedna akcja przesadzic o losach spotkania, jest szybki, przebojowy, ambitny. Wisla 2-3 Legia.

Mozecie sie z Rogerem i Blaszczykowskim nie zgadzac, bo Roger gra troche w kratke, ale i tak moi zdaniem 'remis'


Imo pomoc Legii jest porownywalna z pomoca Wisly, a nawet lekko lepsza

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 145
No tu akurat masz rację ze "morzecie sie niezgodzic z Błaszczykowskim". Dla mnie o niebo lepszy Błaszczykowski. Pod reszta sie podpisuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 103
Obrona-Wisła
Pomoc-Korona
Atak-GKS BOT

Pogoń Blachownia FOREVER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Lewa strona. Wisla - Blaszczykowski, Legia - Roger. Na moje oko remis, dwoch przebojowych, Brazylijczyk dysponuje lepszym dryblingiem, Blaszczykowski jest bardziej waleczny. Wg. mnie 1-1.
Srodek [1] Wisla - Sobolewski, Legia - Vukovic... tutaj nie mam watpliwosci. Vukovic gra ostatnio znakomicie, po czesci te zwyciestwa to jego zasluga, a Sobolewski juz nie gra, tak jak chocby rok temu, kiedy byl na pewno lepszy od Aco. Wisla 1-2 Legia
Srodek [2] Wisla - Cantoro, Legia - Surma... no niestety Surma jest dobry w destrukcji, waleczny... i na tym sie koncza jego zalety, brak mu dobrego, prostopadlego podanie, a z tego powinien slynac srodkowy pomocnik, nawet defensywny, powinien inicjowac akcje, a nie grac tylko do tylu, Cantoro tez w zyciowej formie nie jest, ale jednak bardziej pozyteczny od Surmy, tak wiec - Wisla 2-2 Legia.
Prawe skrzydlo. Wisla - Zienczuk, Legia - Radovic. Tutaj nie mozna miec zadnego 'ale'. Rado to zdecydowanie najlepszy skrzydlowy orange extraklasy, a Zienczuk...hmm, nie jest moncym punktem Wisly. Radovic potrafi pociagnac zespol, jedna akcja przesadzic o losach spotkania, jest szybki, przebojowy, ambitny. Wisla 2-3 Legia."


buehehheheheehhehehehehhe

Błaszczykowski gra na prawej flance i gra ostatnio fenomenalnie, świetne mecze w reprezentacji Polski. Radovic to obecnie najlepszy piłkarz Legii. Dal bym remis, grają podobnie 1:1
Lewe skrzydło: Zieńczuk vs. Roger - Nie wątpliwie Roger jest dużo lepszy od Zieńczuka. 2:1 dla Legii

Ale środek pomocy to tylko Wisła: Sobolewski vs Surma (oboje defensywnii), Sobol pewnie miejsce w reprezentacji, Surma może pomażyć 2:2

Cantoro vs. Vuković - porównywanie tych zawodników jest śmieszne.
3:2 dla Wisły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 584


Cantoro-Vukovic - no ten drugi pokazal wczoraj jak swietnie gral w destrukcji , kto ogladal mecz z Zaglebiem ten wie o co chodzi .

Surma- wysmiewany nawet przez wlasnych kibicow


nie no niszcza mnie te porownywania , wiadomo jest ze wg ciebie Legia bedzie nawet lepsza od Chelsea

obrone maja solidna pilnujcie Choto zeby go francuzi nie podebrali bo w prasie codzien sa artykuly na temat jego transferu do Saint-Entienne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny internetowy bukmacher oferuje $$ na starcie!

Następny temat

Boniek vs. Tomaszewski

WHEY premium