SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nagonka?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4411 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ide po brata on ci piokaze ( ma 7 lat)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


:)


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czołem uparciuchy!
Z waszych wypowiedzi wyciągnąłem jeden wniosek: jeśli jesteś lekki i trenujesz tradycyjne sztuki walki to i tak zawsze dostaniesz w doopę od ulicznych fajterów. Dziwi mnie to bardzo, gdyż kiedyś uważano, że treningi sztuk (sportów) walki pomagają właśnie lżejszym w walce z cięższym przeciwnikiem. I jeszcze dwa pytanka: powiedzcie mi po jaką chorobę Karatecy tłuką przez 10 i wiecej lat kilkadziesiąt technik powtarzając je po 1000... razy jeśli to i tak nie ma sensu? I drugie: gdzie w Krakowie jest sekcja bjj? Chciałbym na własne oczy zobaczyć co to jest warte, bo tylko wtedy zmienię swoje zdanie na ten temat (niestety teoria mnie jakoś nie przekonuje, a filmy jak sami twierdzicie niestety nie zawsze odzwierciedlają prawdę). O odpowiedzi proszę głównie pogromcę dusz zwolenników sztuk walki - borutę, ale nie tylko. Za odpowiedzi z góry dziękuję.
Acha, jeszcze jedno, boruta master, aleś ty chłopie stary (całe aż cztery lata (48 miesięcy) więcej ode mnie )). Strach się bać.
I jeszcze drugie: proszę nie wyzywać mnie od krawaciarzy, bo jak napisałem od 7 lat trenuję kyokushinkai, ze wcześniejszym 1,5 rocznym stażem Judo i półrocznym taekwondo.

Michał W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening wlasciwych systemow jak najbardziej pomaga.
A po jaka chorobe tenisisci "tłuką przez 10 i wiecej lat kilkadziesiąt technik powtarzając je po 1000... razy" ?Widocznie lubia ten sport.
Bjj w Krakowie nie ma, ale byc moze jeszcze w tym roku bedzie w Krakowie organizowane seminarium.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zeby cie przekonac do bjj powiem tylko jedna zecz.
Po JEDNEJ lekcj bjj i obejzeniu mnostwa walk UFC powalczylem sobie z kumplem co trenowal 2 lata karate i rzucalem nim jak workiem kartofli,kompletnie nie mialem z nim zadnych klopotow.(mniej wiecej mamy podobna wage).
O wiele trudniej mi sie sparowalo z jakims dopakowanym koksem co nic nie umie niz z tym karatekom.

I nie mowcie ze objezdzam karate czy cos takiego np. lowkicki to za***ista technika i pewnie karate ma tez wiele ciekawych rozwiazan do walki w dystansie.


nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Low kicki akurat pochodza z Muai thai. Znajdz jakies tradycyjne kata w ktorym wystepuja.:)


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaze Ci jak sie sliniaczek wiaze.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wywyzszam sie. To Ty sie osmieszasz wierzac w bajki. Czas dorosnac.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niczego nie mieszam, pisze jaka jest rzeczywistosc. A to ze cos jest gorsze w walce bynajmniej nie znaczy ze jest blotem. Skutecznosc nie jest najwazniejszym aspektem.
Taekondo jest gorsze, nie ma praktycznie technik recznych, low kickow, przepisy preferuja akrobatyke kosztem realnosci (najwyzej punktowane sa najbardziej wirtuozerskie techniki).


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sa takie same "low kicki" jak i "parter" - smiechu warte.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

muay thai

WHEY premium