SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nadcisnienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
wlasnie biore cell pumpa 2tydzien i zauwazylem wzrost cisnienia!! a podobnojablczn nie podnosi,zastanawiam sie teraz cozrobic mam 2 puchy cell wiec chyba bede to ciagnal , chociaz czuje jak mi pulsuja oczy od nadcisnienia...

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
ja nadcieśnienia na kreatynie nie mam
jak już kupiłeś to szkoda marnowac, ale przecież zdrowie najwazniejsze

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Ten jabłczan też ma mono
Dwie cząsteczki kwasu jabłkowego sprzęgnięte z cząsteczką monowodzianu..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4285
juz bylo fajnie i teraz cube namotal

a moglbys napisac jakie miales przed a jakie teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
nie pwoiem ci dokladnie jakie bo nie mam czym zmierzyc ale jestem po operacji laserowej oczu i nadcisnienie odrazu odczuwam - na wiosne kupilem monohydrat po 3dniach odstawilem bo bol byl bardzo duzy , teraz tez jest ale biore krople na obnizebnie cisnienia wewnatrzgalkowego i narazie bd obserwowal co sie stanie...

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale z oczami to "inna bajka" niż z ogólnym ciśnieniem- ty z pewnością masz zakaz ćwiczenia siłowego, chyba się nie mylę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4285
jesli o mnie chodzi to mam zakaz
ale nie mam zamiaru tylko plywac i jezdzic na rowerku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
ehh chyba bede stosowalcyklicznie ten jablczan bo czuje ze nadcisnienie jest naprawde duze -jestem w anglii obecnienie mamm jak sprawdzic ale jestem caly czerwony i czuje jak mi krew pulsuje ,
czy moze mi ktospowiedziec jak i w jakich ilosciach stosowac jablczan cyklicznie?? z gory dziekuje

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1060
lekarz powiedzial ze moge chodzic na silownie - ale pamietamzejak bralem mono to mialem podwzzszone cisnienie w oku i teraz po Cp jest tak samo..

No Mercy, No Fear...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
Jedno pytanko- rowniez mam nadcisnienie i bede bral cp za pare dni...
Czy cisnienie podwyzsza sie po dawce i zostaje tak na caly dzien czy po jakims czasie organizm "normalnieje"?

Familly Mafiozas...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer - czy ktos zna

Następny temat

Cp+MONO co najpierw

WHEY premium