SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nabieranie soku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
Witam interesuje mnie jak nabrac do strzykawki soczek z ampulki ? bo na logike odlamujemy syzjke i ciagniemy ,ale cos kiedys wyczytalem ze tzeba odciagnac tloczek i wpuscic jakby do ampy czy cos i sok sam wleci do strzykawki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 892
"haha , nie , nie chdoizl o mi o odciaganie tloczka po wbiciu igly .tlyko widzialem taki sposob wlasnie jak napisal Haddi, ze przy flakonie odciagasz wbijas zigle do flakona"

a no to źle zrozumialem , pozdr :-]



Zmieniony przez - v.tec w dniu 2009-07-08 12:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
taka metode mozna stosowac do flakonów ...
z ampy normalnie zaciagaj...

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
a gdy juz nabiore soczek to popstrykac troche w igle zeby powietrze zostalo na gorze i wteyd wypuscic je tak zbey poleciala kropelka sockzu przez igle i mozna wbijac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
najlepiej normalnie zaciagaj z flakona czy tam z ampy sok... czekasz az babelków nie bedzie usuwasz powietrze i jedziesz...
pelno jest o tym tematów..

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Cos w tym stylu. Mozesz tez zostawic malutki babelek powietrza, zeby na koniec wypchnal resztke substancji z igly. Tak zazwyczaj robia osoby bardzo oszczedne, ktore nie moga przezyc, ze kropelka oelju zostanie w igle i sie zmarnuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
ok, ale interesuje mnie jesxcze jedna rzecz, co by bylo gdybym dajmy na to nabieral sok i ZALOZMY ze nabieralbym troche soku ,i za chwile troche powietrza i znou troche soku i tak clay czas, cyzli powietrze nie bylo by na samej gorze tlyko jakby pomieszane z sokiem, to co wtedy?? ono smaopojdzie na gore??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Eeee, ze jak? Ze po co?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 892
gosciu nabierałeś kiedyś coś w strzykawke ?

pwietrze zawsze idzie na góre a ciecz na dół więc nie wiem o czym Ty piszesz.

A o odciąganiu tłoczka to może Ci chodzi po wbiciu w mięsień, żeby sprawdzić czy nie jesteś w żyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
poczekaj chwile i babeliki powietrza oddziela sie od soku...<beda sie unosic do góry>

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
haha , nie , nie chdoizl o mi o odciaganie tloczka po wbiciu igly .tlyko widzialem taki sposob wlasnie jak napisal Haddi, ze przy flakonie odciagasz wbijas zigle do flakona i wciskasz tloczke z powrotem i wtedy soczke sma wlatuje do strzykjawki ,ale mniejsza, juz ok, ja bed enabierla z ampulek wiec nolrmalnie bede zaciagal, dzieki za odpowiedzi :D


Wlasnie Haddi ,o to mi chdozilo dzieki, SOG

Zmieniony przez - PanMateusz w dniu 2009-07-08 12:44:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostateczna wycinka

Następny temat

pytanie o cykl

WHEY premium