SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja piwniczna siłka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758










1.
2.




Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2008-11-28 10:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
silka super, klimat praktycznie taki sam jak w mojej czysto, milo, fajnie a do tego masz swietna sylwetke i mega sile / sog

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758


wymiary w centymetrach, profil z którego zrobiony jest wyciąg 25x45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
silka robi wrazenie
wiele osob na takich cwiczy , maja swoj klimat ,
Ja tez wole na takich niz w klubach gdzie Ty trenujesz obok widzisz stoi dwoch i rozmawia , wkurza to niemilosiernie

duzo obciazenia

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ile mniej wiecej dałes za gfyf + obciazenie ? lepiej sie cwiczyc na olimpijce niz na takim zwyklym ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
olimpilka razem z obciążeniem kosztowała coś ok 1100zł, obciążenia było 180 kg(+ 20 kg waga sztangi), czy ćwiczy się lepiej? w sumie tak dzięki łożyskowaniu sztanga nie obraca się w rękach, jest wytrzymalsza od mojej starej sztangi dzięki czemu się tak nie gnie.

Olimpijkę kupiłem ponieważ zacząłem się bawić w starty w zawodach w wyciskaniu sztangi i chciałem mieć taki sprzęt jaki jest na zawodach. Ławkę też przerobiłem tak że wymiary zgadzają się z wytycznymi IPF
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 683 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24389
Bardzo fajna siłownia gdybym miał tyle miejsce pewnie bym zrobił na podobienstwo tej....:) gratuluje..;D
Co do sztangi olimpijskiej :Dto nie mozna jej porowynywać:PJak trenujsze olimpijka to czujesz jak ona razem z toba pracuje :)
Sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
swietna silka sog

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
wzorcowo

masz jakieś okienko żeby wietrzyć? bo wygląda jakby była (i pewnie jest) pod ziemią - jakaś piwnica.
w zimę musi być tam gorąco

sprzęt kozak + dużo obciążenia
sylwetka i osiągi również kozak

przyjemnych, udanych treningów

edit: sog wszedł

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2008-11-28 18:36:32

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
dzięki, są dwa okna, a ta piwnica nie jest pod ziemią, ale ściany są grube więc w zimie nie trzeba grzać a latem jest przyjemnie chłodno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka?

Następny temat

Problem z plecami

WHEY premium