SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięsień lędźwiowy...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Dla zupełnie "zielonych".
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
czesto boli... nie chce przestac w sumie... odpoczywam pare dni. nie cwicze, nie chodze na silke, nie gram w noge itd. ale to nic nie daje. nie wiem jak to zmienic.

czy ktokolwiek wie jak temu zapobiec? chociaz czesciowo...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
i co wymienionych rzeczy, ktorych nie robie... to ja je przestaje robic tak na pare dni, zeby organizm odpoczal, tzn ten miesien, ale to h.. daje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
moze to nie miesien, tylko kregi ledzwiowe. idz do lekarza.



tuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
bylem... :/ i to miesien...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1392
1. nie przemeczac kregoslupa.
2. wykonywac prawidlowo cwiczenia

i juz.



tuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tuo ale mu poradziłeś tego by sie nie domyslił sam zapewne



proponuje ci basen,masaze,masci rozgrzewajace przed treningiem.przeciwzapalne na noc (ja tak stosuje)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43
wlasnie... sadze, ze bede musial po prostu troche odbic... niedlugo (za rok) mam mature... i po niej zapisze sie na vale tudo albo streetboxing jak sie rozwinie troche... do tego czasu za pewne juz przestanie mnie bolec co nie? hehehe... pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za rok to bedzie koniec świata.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mie tez boli ten miesien ledzwiowy bolal z prawej i sie an lewa pzrrzucil i nei che przestac bolec dokladnei to boli mani jak by tak an psoladku pzry beiganio tam zr tych czesic eldzwiowej kregoslupa mzoe cos poradzie smaruej fastum gelem mam takei masaze i oklady z piaslu goracego......czy oge dlaje trenwoac czy an razie s eodpsuc trneuje pilek nozna bo pzry eiagniu tak mnei dziwnei boli dziki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jak bede wykonywal ciwczenai na miesien ledzwiowy to pzrejda bóle bo mnei wlsanie tak na posladku lewym kolo tam kregoslupa atli miesien bli czy wystarcza cwiczenai na plecy dolne i na brzuch i snmarowanie masciami i fastum zeby mi pzreslo i czasami takei masaze ale nei profesjonalne zeby mi pzreszlo klade tez goracy paisek na plecy do wygzrani pomoze mi to cyz bole pzrejda w 5 dni bo chialbym na boisko wrócic????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6732
kiedys mialem spore problemy z kregoslupem - chodzilem do lekarzy mowili ze to miesien ledzwiowy jednak byli to niewlasciwi lekarze bo jak sie okazalo mialem troche wysuniety dysk w odcinku ledzwiowym ... takze jezeli nie robiles przeswietlen jakichkolwiek to zrob

!!! Champions are Made not Born !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vichy anti-perspirant krem - stosowanie...

Następny temat

skręcenie kostki

WHEY premium