SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka a przeziębienie i bół nerek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

92

Wzrost

193

Obwód ramienia

40

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3g,4,1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Cel cyklu

masa
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2714
witam stosuje dianabol juz ponad 3 tyg a od 6 dni męczyłem się z przeziębieniem i bardzo suchym kaszlem ktory nie dawał mi spać już przed dwa dni prawie wogóle (bałem się że to może byc zapalenie płuc bo 4 lata temu tez mnie dopadło i objawy były podobne). Dzisiaj zdecydowałem sie odstwaić metke i pójść po lekarze niby zapalenie pluc wykluczył (mam jeszcze zrobić prześwietlenie klatki jego rowniez kaszel ten niepokoił) przepisał mi antybiotyk i mam pytanie czy mogę go zacząć stosować juz dzisiaj? jak metke ostatnia wziełem wczoraj w poludnie.
A na ból nerek nic mi nie stwierdził powiedział że może przyleżałem jak mocz jest taki sam, oczywiście nic mu nie powiedziałem że lece na metce.
I jeszcze jedno pytanko jak zakończe kuracje na antybiotyku to odrazu rozpocząć cykl i pociagnąć go te 4 tyg? ( dianabol 2x15mg tabs) czy dokupic i zrobić 6 tyg?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Jesteś skończonym kretynem jak dalej nie rozumiesz:

krzykacz
Nie kwalifikujesz się do towaru Zajmij się rekreacją lepiej.


Towar nie dla Ciebie bez znaczenia czy to metka czy to prop czy coś innego. Chcesz dalej się bawić w to, to baw się sam nikt tutaj nie będzie żonglował Twoim zdrowiem.

Przekieruj się do odżywiania, treningu i suplementów bo z tego działu wypadasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
antybiotyk możesz brać i nie ma co zwlekać,reszta pytań pełna ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2714
. WIEK: 24
2. WAGA: 92
3. WZROST: 193
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:
-udo: 60
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: pon barki tricepsi czterogłowy uda, sroda; plecy łydka kaptury i przedramie piatek; klata, dwugłowy biceps
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: nie było innego cyklu
11. POZIOM BF%: 23? ( gdzies tyle wyliczyłem)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: przed cyklem był bardzo dobry, teraz no jest jak jest ale też zauważyłem że orale to chyba nie dla mnie bo tak srednio sie na nich czuje, kiepskie samopoczucie
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 49
Niepoważny jesteś, tobie zależy na zdrowiu? O takich rzeczach mówi się lekarzowi metka jak inny koks wpływa na cały organizm, nerki włącznie.
Gryź się teraz czy nie bedzie współreakcji z antybiotykiem.

Kto nie ma w głowie ma w nogach. Idź jutro kolejny raz do lekarza tym razem szczerze porozmawiaj i się dowiesz na czym stoisz lub gryź się dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
metke już odstawił tak więc antybiotyk moze brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2714
ale kolor moczu nie zmienil sie znaczaco po witaminach wiadomo że jest bardziej ciemniejszy, pomyslalem sobie że może mnie przewiało i dlatego mnie kują ( głownie wieczorem) a zresztą i tak by mnie nie weczyl z dwoch dolegliwosci jednocześnie. Poczekam ze dwa dni jak nie ustapi to pójde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
może korzonki,jak nie przejdzie lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2714
jak zakończe leczenie bo antybiotyk mam na 7 dni to kontynuować cykl? i jak go zaplanowac oszamać wszystko czy dokupic i pociagnać 6 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 2024 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22048
zacznijmy od tego że sens mówienia o przyjmowanym sterydzie lekarzowi jest bezsensem bo przeciętny lekarz wie o SAA tyle że SAA zabija:). Zmień lekarza, gdy mówisz o bólu nerek powinien wysłać cię na badania krwii + moczu a nie wróżyć z fusów że może cię przewiało. Gdy powiedziałem raz o SAA lekarz powiedział że te dolegliwości to napewno od SAA żebym odstawił to mi przejdzie - oczywiście ta dolegliwość nawet dla d****a nie miała nic wspólnego z SAA. Teraz obsługuje mnie starsza Pani doktor, w głowie ma więcej od 99 % lekarzy, zawsze wysyła na badania i po problemie.

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-01-21 19:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Na pewno żadne nerki Cię nie bolą. Jak nerka zaboli to wiesz, że to nic innego jak nerka bo to jest bardzo ale to bardzo specyficzny ból a nie jakaś popylina gdzie sobie siedzisz i jeszcze rozmyślasz o metce.

Odstaw towar bo zagalopowałeś się. Chory jesteś, pewnie nie jesz, pewnie nie trenujesz więc w dupie jesteś. Wylecz się, doprowadź do porządku, zregeneruj i dopiero coś planuj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 2024 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22048
tak jak krzykacz + gdybyś miał wykonane pełne badania krwii przed cyklem to byś wiedział że jest wszystko ok i nie byłoby teraz schizy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Strzały winka w nogę następnego dnia ból i gorączka

Następny temat

Czy robić przerwe w cyklu

Wiecej