SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka a prrzeziębienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
cześć wszystkim mam problem jestem na cyklu a przeziębiłem sie na cyklu metki.dziś miałem wchodzić na 3 tab. ale nie brałem wogule z powodu przeziebienia.mam dość mocny kaszel katar.nie wiem czy mogę brać dalej czy nie . lecze się narazie witaminami rutinoskorbinem.moge ewentualnie brać jakis tabcin .dzis ide do lekarza .prosze o szybką pomoc.

nagrodze sogami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Nie raz mialem katar i kaszel i zapieprzalem na silke. Jezeli nie masz temperatury to nie przerywalbym cyklu i probowal sie leczyc sam (Gripex, Neurofen, Ascorutical). O ile nie szykuje ci sie cos powazniejszego typu angina to na pewno pomoga. Uwazaj jedynie by nie przewialo cie przy wyjsciu z silki jak jestes rozgrzany.

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
Na cyklu masz szybszy metabolizm wiec twoj organizm powinnien sobie poradzic z drobnym shcorzeniem przy odpowiedniej ilosci skladnikow odzywczych i witamin

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 191 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2801
Piszesz że miałeś wchodzić na 3 tabsy dzisiaj więc pewnie to dopiero początek cyklu. Jeśli mam rację to lepiej będzie jeśli przerwiesz cykl. Twój organizm podczas cyklu jest bardziej podatny na infekcje, dlatego kontynłując cykl możesz mieć znacznie większe problemy z dojściem do zdrowia niż go przerywając, poza tym wątpię abyś podczas choroby zyskał wiele na masie, a już napewno nie osiągniesz takich przyrostów jak będąc zdrowy, dlatego jak już wspomniałem lepiej przerwij, pożądnie się wylecz, a powracając do cyklu zaopatrz się w zestaw witamin i nie zapominaj o kalesonkach i szaliczku ;))

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 191 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2801
Sorrki za ten powtażający się "cykl" Tak to jest jak człowiek musi się zrywać przed 5 rano do tyry )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
czesc chłopaki niedawno wruciłem od lekarza i okazało sie że mam zapalenie oskrzeli.przywalił mi antubiotyk .teraz chyba już musze przerwać zwłaszcza że nie moge wychodzić na dwór.to miałbyć 3 tydzień cyklu.myśłe ze teraz musze sie porządnie wyleczyć .i zaczne jeszcze raz za jakies 2 tyg. co o tym myślicie. sogi dla was.teraz miałem jesc w systemie 2-3-3-2-1 ale chyba spóbóje tak 3-4-4-3-2 co o tym myślicie .wcześniejsze kuracje opierału sie raczej na dece i winie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
MOŻECIE DORADZIC MI CZY MOGE TAK ZROBIĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 191 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2801
Oba cykle są dobre, tylko nie wiadomo który byłby bardziej odpowiedni dla Ciebie Niewiele wiem odnośnie poprzednich cykli, dlatego dobrze by było jakbyś napisał ile czasu minęło od ostatniego i z czego się składał.

Poydrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
ostatni cykl skonczyłem w polowie lipca to była deca wino i propionat.teraz jestem chory .moge zrobić tak jak napisałem wczesniej.od wczoraj łykam kreatynke żeby troche wode zatrzymać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
1. skoro metke brales przez 2 tyg to zrob 2-3 tyg przerwy a nastepnie zacznij z ta metka od nowa
2. krerka oczywiscie ci pomoze w utzrymaniu masy (wody glownie)
3. mala uwaga co do cyklu - nie wiem ile juz wziales, ale skoro brales juz winko + propa to sama metka nie wiele ci da, sam juz nieco przyjalem i tak jak kiedys po samej metce bylo oki, to teraz idzie mi po niej tyle co po kretce, pierwsze 2-3 tyg czuje wzrost sily a posniej juz tylko jem ta mete i rozp*****la mi zoladek, pomysl raczej o dece, np;

1-8 200 mg deci
1-4 20 mg metki dziennie
6-10 30mg winka dziennie (jezeli ci styknie kasy na nie)

metke bierzesz na poczatku cyklu aby ruszyla cie zanim zacznie dzialac deca

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
a coś innego zamiast deczki bo krucho z funduszami.zaproponuj coś jakiś nie za mocny cykl ale dający w miare dobre efekty .po tamtym cyklu clomid brałem po tym tez wezme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać proviron?

Następny temat

winstrol + propionat

WHEY premium