SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
dzisiaj byłem na siłce i słyszałem jak dwaj koledzy gadali o mecie i jeden mówił że jak sie bierze metke najlepiej pic bardzo dużo wody bo meta odwadnia coś w tym stylu czy ktoś może mi troche więcej o tym powiedzieć i czy ktoś słyszał już takie słowa wczesniej ??

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tak czy siak spożywasz mnóstwo wody na cyklu. Metanabol ma dto do siebie, że jest śrdokeim aromatyzującym co wiążę się z retencją wody podskórnej - dodasz Anastrozole i kłopot z głowy!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20368
mozna jeszcze wiedzieć co to jest anastrozole i co ono daje jakie ma to działanie i gdzie mozne je kupići czy warto brać to po cyklu 200 metki

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Za 200 mety zapłacisz - say - 75 zeta! Za Anastrozole 600

www.sfd.pl/search.asp wpisz Anastrozole

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
daj 4 sztukensy zincas forte dziennie to Cie nie nawodni, zaplacisz za to 5zl w aptece

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
Kiedys qmpel z silowni - doswiadczony KOKS powiedzial mi, ze metke najlepiej gryzc i dopiero polykac, a pozniej zęby umyc. Ponoc wtedy lepiej sie wchlania :>

W porzo ziom :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
a jeszcze lepiej ozpuscic w wodzie i wypic

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
"daj 4 sztukensy zincas forte dziennie to Cie nie nawodni, zaplacisz za to 5zl w aptece "

czemu tak sadzisz...sam tak robiles? ... bo z obserwacji i praktyk znajomych cynk slabo sie tutaj jednak sprawdza...jak ktos ma tendence to i tak najdzie woda i zaden cynk nie pomoze,a jedynie zaszkodzi...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Mi w każdym bądź razie nieźle robi!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
bralem cynk przy omce i mnie nie nawodnila

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5623
Znajomy znajomego kupil sobie Pit-Bulla, ale takie jakies chucherko z niego bylo. Karmil go i karmil a ten rosnac nie chcial. To koles zaczal mu dosypywac do jedzenia mety. Teraz nawet okoliczne wilczury przed nim spier****

W porzo ziom :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROLO&META

Następny temat

deca + co?

WHEY premium