SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol czy winstrol w tab

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
i tak jak radzil ci ktos wczesniej 100 tabsow winka to rzeczywiscie za maol przynajmniej ze dwiescie bym teraz wzial..jesli chodzi ci o te 2mg ktore latwiej dostac oryginalne na naszym rynku bo 5mg strasznie trudno przynajmniej u mnie...ale jeszcze zastanow sie z tym koksem ja bym odczekal jeszcze jakbym mogl ale popelnilem ten blad i powiem ci ze strasznie zaluje..

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
takze patrzac na twoj profil to ja bym jeszcze dobil na sucho do maksimum i dopiero wtedy to bym sie wzial za koksy ja 1 raz wzialem w twoim wieku i tak jak mowilem zaluje..i radzilbym tobie odczekac ulozyc sobie jakas dietke a te pieniadze na koks wydac na jakies suplementy..tak bedzie zdrowiej a na koksy jeszcze bedzie czas:)

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231
lol 15 lat za koksy sie bierze . Venom do dziela

Na czysto bez koksu :)

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale 100 metki chyba mi nie zaszkodzi


Przyszly Strong man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
wątpie tez żeby ci w czymś pomogło.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
Myslisz ze Ci 100 nie zaszkodzi ? Mylisz sie i to bardzo , pewnie sie niedlugo przekonasz. To moze jeszcze Twoj pierwszy cykl...

PuR

PuR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
m0oze nie bedziecie owijac w baw\elne
tyllko powiecie kozysci i nie kozysci
i jakich efektow moge sie spodziewac kiedy bede laczyl to z kreatyna


Przyszly Strong man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
o efektach uboczny mozna sie rozpisywac bardzo duzo..efekty zazywania koksu to np.
-w twoim przypadku zahamowanie wzrostu napewno wystapi bo dopiero masz 15 lat
-po dluzszym i nie odpowiednim stosowaniu metanabolu problemy z watraba czego napewno ci nie zycze bo kolega to wlasnie ma i co zje to zaraz wybelta:(
-podwyzszenie cisnienia krwi oraz przerost miesnia sercowego
-to czego tez ci nie zycze to impotencja:(najgorsza chyba kara!jeszcze dochodzi przerost gruczolu prostaty co nie nalezy do przyjemnych rzeczy kiedy za kilka lat bedziesz mial uczucie ze sikasz zyletkami...
-bole brzucha oraz jego okolic
-ginekomastia a chyba nie chcesz wygladac jak panna:(
-zachwianie gospodarki elektrolitowej..(zatrzymanie soli potasu i inych pierwiastkow)
-bole glowy i nerek:(
-zmiany w psychice i to raczej na stale ja np.w tym momencie nie moge sie zebrac do nauki:(,depresje nie we wszystkich przypadkach..agresja wzmozona
-syfy:(
ale to tylko kilka efektow ubocznych jeszcze jest ich napewno duzo duzo wiecej takze wybor nalezy do ciebie a czy sie oplaca odpowiedz sobie moze i tak skoro chcesz zostac tym strongmenem ale napewno nie zaczynaj w tak mlodym wieku ja jakbym mogl nie wzialbym tak wczesnie!!ale zrobisz jak zechcesz mam nadzieje ze choc troche cie przekonam ale i tak pewnie wezmiesz...
a zyski:moze zostaniesz tym strongmenem:)ale bez odpowiedniego treningu diety suplementacji porad innych!napewno ci latwo nie bedzie!!
-

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wielkie happy
o wzrost sie nie martwie bo i tak wyzszy nie chce byc
a co do reszty o chyba po 100 metki te objawy nie wystapiom
aa masz racje ja i tak wezme ale dzieki za odpowiediz bo lepiej wiedizec co sie bierze i na czym sie stoi


Przyszly Strong man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 428 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7476
co do tej 100 mety to mylisz sie ale jak mowisz ze i tak wezmiesz to zakup sobie jakies oslonki do tej mety..kup caly zestaw witaminek najlpiej jakis complex typu centrum..kup sylimarol na watrobke..clomid na odblokowanie..i poczytaj w archiwum o jeszcze jakis oslonkach bo wiesz lepei jsie zabezpieczyc bo tak sie mowi ze sto metki nic nie zrobi ale kto wie moze byc odwrotnie czego ci nie zycze..

"życie jest zbyt krótkie aby być malym"
tekst jednego z forum:'Ponadto byłem dość chudy dlatego jadłem codziennie 2 łyżki mleka w proszku.'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DHEA - ile mg potrzeba dziennie ???

Następny temat

pytanie dla ekspertow dzialu!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium