SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol czy winstrol w tab

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
gdzie szkieletow kupa
i venom jest dupa



BETONY:
#1 "W moim wieku duzo osob bierze koksy i nie metki tylko Omadreny vinstrole i inne. Kolega np. w wieku 15 lat juz bral ruska metke i nic mu do dzis nie jest....a juz mial chyba 3 cykle po 100tabl. Ale ja wole uwazac."
#2 "
Mam 15 lat i ćwicze już od roku i chce kupić sobie jakiś koks tylko nie ktory wybrac. Czy meta jest dobra?"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 445 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21215
jak już będziesz łączył białko z winstrolem to dobrze rozgnieć tablety i mocno zamieszaj we wiaderku

nic się nie martw kto by chciał żyć 80 lat

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
LAPARIA a po co ty piszesz jak ten Klient dostał BAN-IKA

"Wasal Mego Wasala, jest Moim Wasalem"

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
nareszcier ktos zbanowal tego pipola, pyskowal, wyrazal sie niekulturalnie i bluzgal na innych (nawet kobiety!) w innych dzialach, wku*wial mnie strasznie ten gosc, VENOM - ciesze sie ze w tym dziale ludzie sie nie piep.sza :)

pozdro all

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
gratulacje venom za zbanowanie tego KRETYNA
pluł sie nawet w dziale fotografia


" Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją, wskażą Ci drogę ku wielkości ". JOE WEIDER TRENER MISTRZÓW OD 1936R.

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DHEA - ile mg potrzeba dziennie ???

Następny temat

pytanie dla ekspertow dzialu!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium