SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metanabol + ph / pomóżcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
mi tam na m drolu na 1 cyklu w zyciu bez zadnej diety przybyło 6 kg i 2,5 w łapce po 3 i pól tygodnia jeszcze przy piciu i ćpaniu i zadnych spadków , tylko nak***iałem treningi od pon do sob non stop , moze tez Ci sie uda jak masz predyspozycje do rośniecia na "powietrzu" ..... a moze nie i tylko bd bebechy Cie bolały (czego zresztą doświadczyłem ) i nic nie urośniesz , więc sie zastanów nad ph bo kręcą bebechy mocno uwierz mi ...... zresztą róbta co chceta.

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
waliłem susa i xtrena bez diety i zostało mi po tym ok 6kg mięsa. później alpha drol i nic, megace-5kg, meta nic. Porobi mnie mdrol i pplex?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
nie jestem wróżką spróbujesz to sie dowiesz nie to nie proste , jak sie zdecydujesz nie przekraczaj 20 mg bo nie ma sensu

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
perla87
jak leciałeś mete 40mg/ed i przy takich warunkach fizycznych(niedożywienie) nie poszło ci ani kg to meta była chyba wyj**ka

Zmieniony przez - perla87 w dniu 2012-03-22 18:27:56


Wiem że głupio robie ale przeważnie jak jade na cyklu to jade na diecie. Kiedy kończe cykl diete znów odkładam. Jakoś tak mam ;/ Dieta nie jest "najzaj**istsza" ale węgli i białka dostarczam sporo. Coi myślisz nad połączniem mrola i pplex?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
koxupower
nie jestem wróżką spróbujesz to sie dowiesz nie to nie proste , jak sie zdecydujesz nie przekraczaj 20 mg bo nie ma sensu


Czytałem w **uj postów nt mdrola i pp i widziałem coś takiego:

Tydzień 1 : PP 10MG
Tydzień 2 : PP 20MG
Tydzień 3 : PP 20MG
Tydzień 4 : PP 20MG
Tydzień 5 : PP 20MG + 20MG M-drol
Tydzień 6 : PP 30MG + 20MG M-drol
Tydzień 7 : M-drol 20MG
Tydzień 8 : M-drol 20-30MG

Koleś opisywał przebieg cyklu i poszło mu dobrze. Ale wątroba nieźle ucierpiała zapewne

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
Odświeżam! Meta+mdrol czy mdrol +pplex/dplex?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
m-drol+ meta i wątroba don wymiany, igły się boisz?ankietę pełną daj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 285 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20457
ankiete masz wyżej. Igły nie chce;) ludzie walą gorsze gówna niż ph i meta. To co polecasz?

Jak jest kasa to jest masa,
Jak jest masa to jest klasa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
np. jakie gorsze połączenia dla wątroby niż m-drol i meta?ja tam doradzać nie będę, bo jak ktoś się boi igły to moim zdaniem za koks się zabierać nie powinien, zwłaszcza jak przy wadze 70 kg i kulawej misce chce misce łapać za takie połączenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11266
zacznij jeść porządnie, ph i saa to nie cukierki na niedożywienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co pomoże w spaleniu tłuszczu?

Następny temat

oxandrolon balkan czy razak??

WHEY premium