SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta-brak syfow??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 696
zalezy od tendencji. Nie musi ci wcale wyskoczyc trądzik a jak masz takie cechy to nawet jak bys zrobił kwadratową kupe to bedziesz mial syfy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
a jaką mete bierzesz , to jak mam predycpozycje do syfów to mi odradzasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 611
ruska.jak masz predyspozycje to raczej odradzam;pja niegdy nie mialem a teraz mie syfi powoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 696
to zalezy. jednego zasyfi, 2 nie. Nieodradzam, jak zaczeles to bierz.. zasyfi cie ale po okresie aktywnosci mety czyli jakies 3 tyg syfy zejdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
ciekawe co bardziej by "obsyfiło" 500 mg omy na tydzień czy 20 mg metki dziennie ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
po cyklu dopiero go wysyfi, teraz to tylko mala probka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
ja mam predyspozycje, jestem w 4 tyg cyklu z metki 15mg dz, i wysyfia trochę, na mordzie wychodzi od dołu troche tego ale to normalne i mam nadzieje ,że zniknie po cyklu. Dodam ,że stosuję differin+brevoxyl i myślę ,że bez tego pewnie było by dużo gorzej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
bartiall , dzienki za info , dobrze ze nie wziąłem bo by mnie wysyfiło jak cholera , Brevoxyl stosuj , najlepszy na syfy wg, mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Stosujecie tyle masci i nadal Was syfi? Niewidzieczne gowno jest tymi syfami w sumie mnie to najbardziej w****ia chociaz osobiscie nie zauwazylem zeby mnie syfilo po koksie znacznie gorzej jest po nolvie
Sauna pomaga, 2 razy w tyg ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
sauna ? trzeba wypróbować Twoją metodę przecierz Sauna odblokowuje pory jak nic innego bo sie skóra poci , tak mi sie zdaje , dobry patent z tą sauną trza spróbować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

** Dieta na cyklu **

Następny temat

Wcisnac 6ml...

WHEY premium