SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

meta + proviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Sory sztajn , nie wiem czy sie zgrywasz czy co ale chyba juz wyjaśnione ,że chodziło mu o 14 dni nie 14 tygodni.

Co do dwutygodniówek - stosowałem mete, wino, propa w różnych kombinacjach. W sumie chyba 4 lub 5 cykli z tego co pamiętam. Nie mówię ,że nic nie zauważyłem ale ciągłe wahania poziomu hormonów nie jest przyjemne na dłuższą metę nie wspominając , o tym ,że lepsze rezultaty suma sumarum można uzyskać na normalnym cyklu.

Zmieniony przez - Harold w dniu 2006-09-28 11:37:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
dzieki za odp
sogi poszly komu sie naleza...


a winko i meta no nie wiem...
2 orale ciezka sprawa... wiem ze jezeli laczna dawka nie bedzie wieksza niz 50mg to powinno byc ok ale ja jeszcze caly czas jade 2tyg clen2tyg efka takze nie chce przeciezac organizmu tymi oralami
a po drugie nie mam dostepu do pewnego wina a pieniedzmi to nie s.r.a.m
do tego tyrex sprawdz @

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Harold ---> sory niedoczytałem dzieki za upomnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
nic sie nie stało :]

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
sogi poszly komu sie naleza...

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
4 tygodnie na mecie to minimum według mnie.

Ps. Meta fajnie działa solo w cyklu około 6 tygodni, koniecznie łagodnym
taperingiem, w zależności od doświadczenia dawki. Razem z antyestrogenem bardzo fajne mięsko wchodzi.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
a ten proviron po co tu???? to już lepiej rzeczywiście winstrol,pochodna dht,nie aromatyzuje, więc w poł. z metą bardzo ładnie wchodzi o ile zachowuje się proporcje i zdrowy rozsądek - mówisz ze pieniędzmi nie kupkasz ale prov wyjdzie drożej niż wins

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2006-09-28 14:49:34

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
na wzroscie libido tez mi zalezy... chce wyprobowac proviron slyszalem duzo opinii ze jest przydatny jako antyestrogen na takich cyklach

co do tego ze pieniedzy nie mam to chodzilomi o w.y.j.e.b.k.i bo nie mam pewnego dojscia... (@)

a swoja droga tak zaczalem czytac o tym polaczeniu meta,wins i nie powiem zaczalem myslec troche

w sumie teraz mam 3 opcje
meta-prov
wino-prov
ale meta-wins-prov to za ekstremalne moze dla mnie byc wiec nie wiem... ale kusi mnie to

a mysle o tym winku duzo bo w sumie nie chce duzych przyrostow masy a raczej chodzilo mi w tym cyklu o jakosc (dlatego dalem do mety prov zeby retencje zmniejszyc)
co mysliscie ;]

miejcie na uwadze libido

Zmieniony przez - 1pytanie w dniu 2006-09-29 07:27:50

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Sama meta podzielona na 1(rano) lub 2(rano i wieczorem)dawki przez 4 tygodnie.
Retencja przy dawkach 15-20 mg nie bedzie dokuczliwa, patrz co jesz i rosnij a proviron pozostaw sobie na okresy PCT po mocniejszych cyklach


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2006-09-29 10:54:46

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
ja robilem mikrocykle w systemie 2on2off2on2off2on na przemian z clenem i powiem wam ze jest sens robic takie cus

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po superce

Następny temat

Fachowcy poradzcie... :)

WHEY premium