SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mesomorph paczka z usa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
Witam mam takie pytanie odnośnie wysyłki suplementów z USA.Mianowicie brat chce mi wysłać odżywki .Jedną z nich jest mesomorph która w składzie ma geranium.Przy przesyłce ze Stanów w Polsce urząd celny nie zarekfiruje mi tego ?Ogólnie geranium w Polsce jak i w większości państw europejskich jest zabroniony stąd takie pytanie
Proszę o odpowiedzi

I'll fight like never before !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ja tam szczerze wątpię, żeby celnicy sprawdzali wszystko po kolei z listą zabronionych substancji w ręce. Zawsze możesz najpierw puścić mniejszą pakę na "spróbowanie", koszta rosną trochę, bo to dwie przesyłki ale jak przepadnie to mniej szkoda. A tak btw napisz na pw za ile tam meso kupujesz, z ciekawości chciałbym wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Jest zabroniony przy zawodach w różnych dziedzinach sportu, a nie w sprzedaży tudzież normalnym użyciu, bynajmniej tak ja to widzę,skoro można w normalnym sklepie z odżywkami nabyć stacki z geranium :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
nie mozna , jest zabronione w sprzedazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Produkty z geranium juz nie sa sprzedawane chyba ze spod lady kupisz hehe : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
Podajże na allegro można znaleźć bez problemu suplementy diety sprowadzane z USA na poprawę pamięci opierające się głównie na 1,3d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
Co do celników mój kumpel pracuje w firmie kurierskiej i oni wpadają tam tylko i przetrzepują paczki w poszukiwaniu tytoniu i vódy która nie posiada akcyzy resztę olewają ciepłym moczem.Niech brat wysyła najwyżej co może się stać to że ci zwędzą z paczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
SYNTHENOX-CARNOSINE/NITRIC OXIDE COMPLEX (Beta Alanine, l-citrulline DL-Malate 2:1, Arginine Alpha ketoglutarate.) 6,500 mg

MESOSWELL-CELL VOLUMIZING ATP MATRIX (Di-Creatine malate, L-taurine, Creatine Nitrate, Ascorbic Acid, Creatinol-o-phosphate, Agmatine sulfate.) 4,500 mg

NEUROMORPH-NEURO ENERGIZED STIMULANT MATRIX (Glucoronolactone, Methylxanthine anhydrous, 3, 7-dihydro-3,7-dimethyl-1H-purine-2,6-dione, Naringin Geranaburn (geranium oil extract).) 1,870 mg

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
JA ROZUmiem ,ale kwestia jest taka że chce pare meso wysłać mi w paczce stąd moje pytanie.Akurat w tej eedycji jest jeszcze geranium.
1

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
devis96 spod lady będzie

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21122
To żem ci powiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
dobra ,dzięki :)
czekam na dalsze komentarze najlepiej 100%owe

I'll fight like never before !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z boosterem testosteronu

Następny temat

Stack Kreatynowy + Boster Azotowy

WHEY premium