SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mam pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przez 4.5 miesiąca brałem mietka, po 1 tabletce 5 mg dziennie, nie regularnie. W sumie przez ten caly czas czyli cos około 4 miechów wziąlem niecałe cztery opakowania. Szczerze mówiąc nie było zadnych przyrostów, zreszta po tym, co przeczytałem na sfd nie ma się co dziwić. skończyłem brac mietka 45 dni temu. Teraz najważniejsze: czy mogłem sobie coś "poblokować"? Żadnych zmian nie widze, ale czy jakis specjalista mółby mi powiedzieć czy coś teraz powinnienem wziąć, żeby zdrowie było ok?. Następne pytanie brzmi co majlepiej wziąć na pierwszy normalny cykl cykl( czy może być omka?, czy lepsza jest od mietka?), dodam,że mam 19 lat, koło 36 biceps, 70 wycisk na klatę, i waga 60 kg przy 172 cm wzrostu. Niech to co napisałem będzie przestrogą dla młodych, którzy chcą zacząć od mietka, jeżli brać to z głową, nie jak ja.Trzba czytać to co piszą starsi. Dzieki z góry.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8278
Z własnych doświadczeń wiem, że mówienie ludziom w Twoim wieku, aby nic nie brali nie daje efektów. Mimo wszystko radzę Ci abyś to przemyślał jeszcze z 10 razy zanim weźmiesz. Zastanów się, do czego jest to Ci potrzebne i czy warto dla tego ryzykować zdrowie. Jednak, jeśli się zdecydujesz nie bież ani metki ani omki. Lepszy (z mniejszymi skutkami ubocznymi) będzie czeski superanabolon.

NAJLEPSZA STRONA O STERYDACH http://zakfit.w.interia.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
o qrwa jezeli brales przez 4 miechy metke to nie ma bata....masz juz bankowo spory uszczerbki na zdrowiu... a po takim czasie to nie wiem czy jest sens brania cos na odblokowanie skoro 45dni temu skonczyles "kuracje"... poczekaj jednak na wypowiedzi fachowcow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7757
kup sobie ZMA i tribulus i to jak najszybciej!!

off

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odpowiedzi. Według tego co jest napisane na opakowaniu mety, oraz w indexie leków po braniu do 80 tabletek i tylko jedną dziennie nie trzeba się obawiać zmian zdrowotnych nie licząc watroby. brałem tzw. dawkę podtrzymującą i podobno nie ma ona skutków anabolicznych, ani nie blokuje wydzielania testosteronu. Tyle napisali w chyba madrej książce (pharmaindex). Dodali również,że po miesięcznej przerwie można znowu rozpocząć i brać 5mg( co już wiem,że jest bez sensu) dziennie,ale jeszcze raz dzięki. Chyba pujde skontrolować zdrowie u medyka i pomyślę. Jeszcze raz dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
co wy ludzie za glopoty piszecie tyle co on wzial przez te 4,5 miecha to niektozy biorą w 3 tyg tak ze chlopie nei masz sie co martwic substancja wystempowala u ciebie w bardzo malym stęrzeniu mysle ze na 99% nie bedziesz mial jakichs skutkow ubocznych. Nie pękaj TT nie ma sensu brać no chyba ze jako suplementacja nei zwiazana z tą metką, ZMA (najtaniej kupic w aptece) polecam bo to witaminy :) Reszta jest spoks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15750
normalnie bodajze bierze sie jedna tabletke na tydzien....a Ty powiedzmy brales 5tygodniowo wiec nie wiem czy to takie pewne ze nic Ci nie bedzie w pozniejszym wieku....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki wielkie festus, bo poczytałem sobie i spać nie mogłem. sog, czy głos dla Ciebie. Co do Destiny, to według pharmaindex: Dawkowanie początkowo 10-20mg dziennie na 2 dawki, potem 5 lub 10- dawka podtrzymująca. Nie stosować dłużej niż 3-4 miesiące, po miesięcznej przerwie można powtórzyć. Podczas leczenia kontrolować czynność wątroby. Jeszcze raz dzięki chłopaki za wypowiedzi. Na razie zrezygnuje i spokojnie pojadę na kreatynce i ZMA. Jeszcze mam pytanko, co to jest tribulus i po co brać, oraz, czy ZMA z apteki rzeczywiście, tak jak ten ze sklepu z odrzywkami zwiększa stężenie testosteronu o 47%. Czekam na zdania. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
mnie ciakwi jeszcze taka sprawa te ZMA z apteki to jakeij to jest firmy ?

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
MArtin chodzi tu o zwyczajne witaminy

w skład ZMA wchodzą:
Witamina B6 ,Cynk , Magnez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
No raczej ze o witaminy :) Cynk i Magez w aptece wychodzi 10x taniej niz kupowanie w pudelkach roznych markowych firm a różnic zapewne nieba bo co chemia to chemia :) pozatym polskie firmy są bardzo dobre i robia produkty wysokiej jakosci tak ze polecam np.
Cynk Provitina i ptreparat magnezowy MagVit lub cos w tym stylu:)
Co do kolegi ktory pisal ze nie jest pewien czy nic ci nie bedzie bo brales 5 tab tygodniowo chyba liczyc nie umie bo napisaleze wzioles 4 opakowania czyli ok 80tab to wychodzi ze maksymalnie 4 tab w tygodniuczyli prawie 1 co 2 dzien a to jest wrecz smieszna ilosc takie cos nawet wątroby nie obiciaza ja biore tabletki na nadcisnienie i są one rownie toksyczne dla wątroby a bore je juz od roku i kompletnie nic mi nie jest, a co do dzialania hormonalnego to twoj organimz wedlog mnie raczej zostal pobudzony do wzmozonej pracy a nie zablokowany tak ze nie masz sie co martwic. Co do tribullusa to są zioła ktore stosuje sie na podniesienie produkcji testosteronu jednak nie wiem czy warto kase wydawac lepiej kupic aminokwasy i bialko efekty beda lepsze :) chyba ze masz problemy z potęcją:) A jak juz koniecznie chcesz cos na podniesienie poziomu tescia to polecam cos w stylu Acetabolon II, Xtreem Pro ZMA są to preparaty zlozone i dzialaja o niebo lepiej niz sam TT czy ZMA. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakupy w Egipcie i pierwsze próby z anabolikami

Następny temat

MASTERON

WHEY premium