SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

male ranki na penisie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Witam

Dzisiaj rano zauwazylem(wczoraj na wieczor jeszcze tego nie bylo) kilka maly, okraglych, czerwonych tak jakby ranek na penisie. Nic nei boli, nie swedzi ale jednak jest.
Co to moze byc i jak temu zaradzic?
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem takie czerwone plamki, ale to się zrobiło jak kupiłem nowe majtki. Od razu jak zauważyłem to się umyłem, popsikałem dezodorantem z alkoholem i na następny dzień już ich nie było. Coś w tym jeziorze musiało być, może kąpał się ktoś z chorobą weneryczną :P Nie wiem czy możliwe się tak zarazić, ale tak jak piszesz, jak najszybciej do lekarza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Czy był ostatnio jakiś kontakt seksualny, może lepiej się do specjalisty udać puki jest wcześnie, może goliłeś się i wystąpiły jakieś podrażnienia, może się kąpałeś w zalewie w którym był zakaz kąpieli z powodu bakterii. Przyczyn może być sporo, udaj się do lekarza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
nie bylo kontaktu seksualnego. w zalewie sie kapalem ale zakazu nie bylo.

ale nie ma nikt jakiegos ogolnego pomyslu,. co to moze mniej wiecej byc, czy jest grozne etc?

Zmieniony przez - scar123 w dniu 2010-07-14 11:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A dokładnie jakie miejsce napletek, żołądź. Może do wieczora się jeszcze ktoś wypowie, ludzie w pracy są na plaży itp.
Może wystąpiło zapalenie mieszków włosowych, nic mi do głowy nie przychodzi.
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3217037
Nigdy nie wiadomo kto się kąpie w zalewach i jakie są tam bakterie.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2010-07-14 12:01:01

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
na żołądziu.

a co do tego linku, to mnie to ani nie piecze ani nie swedzi ani nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
No nie mów że nie wiesz co to jest żołądź
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prącie 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
TAK ŻOŁĄDŻ

to co widac, gdy sie skore sciagnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Tak jest, i co znikają czy się nowe robią?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
nie znikaja ani nowe sie nie pojawiaja. od rana to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Prześpij się z tym jak jutro się więcej nikt nie wypowie, a plamki nie będą znikać to szoruj do lekarza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
up
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatoki CD :(

Następny temat

ginekomastia / gruczolakowłókniak

WHEY premium