SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lipa co dalej

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
siema robilem 1 cykl z mety po 3 tygodnaich mnie dopadla choroba i przerwalem cykl zaczalem odblok z nolvy i clomidu tylko ze 5 dni bo po 3 tyogdnaich mety mysalem ze starczy jak odstawilem zrobilo sie gino po okolo 2 tygodnaich wzialem nolve 40 mg pozneij 3 dni po 20 mg i teraz 3 dni po 10mg gino nie schodzi ciagnac dalej czy juz tak mi zostanie ? bo po co sie mam dalej truc a po tygodniu to juz powinno cos schodizc .

Zmieniony przez - paw1990 w dniu 2009-05-16 21:29:40

Zmieniony przez - paw1990 w dniu 2009-05-16 22:03:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1731
o losie no bierz nolva bierz do końca po 20mg dziennie powinno zejsc A jak przyrosty 3tyg. na mecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
na + 4 kilo w lapie centymetr a na sile 10 kg. ale czulem sie sie zaczyna cos dziac wlasnei w 3 tygodsniu a tu grypa zoladkowa i odrazu polecailo prawie wszystko :/ naszczescie odblok kreatyna i teraz juz odrobilem i stan jest jak po tym 3 tygodniu cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1731
to dobrze bierz ten NOLVADEX napewno pomoże na gino a przy okazji dodatkowy wzrost teścia co pomoże utrzymać mase SOGA DAWAJ I KONIEC TEMATU:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
soga dalem ok bede bral ale po 10 mg czyli pol tabsa.
zreeszta duzo juz mi w tejpaczce nie zostalo a juz troche tego zjadlema gnio jak bylo tak jest. zastanawialem sie tez czy to nie lipo bo jak jest mi ziomno to suty sa normlane ale caly czas mzoan wyczuc grudki po sutami szczegolnie pod lewym

Zmieniony przez - paw1990 w dniu 2009-05-16 22:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1731
raczej gino jak cos czujesz pod sutami i pewnie boli :) Jak jest Ci zimno to suty sa normalne i tak jest zawsze na gino WIEM BO TEZ MIALEM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
a odblokowany juz jestem i to chyba z nadwyzka bo faja caly czas w gtowosci to nawet przed cyklem tak nie mailem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
no ale jak dotykam to nie boli na poczatku bolalo tak jakby kulo czy cos troche swedzialo ale jak dotykalem to nie bolalo. a jak nolva nie pomoze to jest jakas inna opcja bo cos czarno to widze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1731
na bank gino inna opcja to zabieg chirurgiczny:) ale spoko nawet jak nolva nie pomoze to powinno zejsc samo tylko tak 2-3miechy no ale niedlugo wakacje więc ewentualnie dokup nolve i bierz 20mg nie 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9072
no ok dzieki troche mnie uspokoiles mam 19 lat jak cos to zmienia.
no nie jest jakies strasznie duze to gino ale zawsze jest. szczegolnie ze to byl 1 cykl i odrazu taka lipa nie dos ze musialem rpzerwac to jeszcze gino po 60 tabsach mety;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tussi +Venom -->Mozna razem ?

Następny temat

Cetabon lub inne wino

WHEY premium