SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekarz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
Sprawa wyglada tak zaczalem chodzic na silke na pocz listopada. Mialem lekcje z trenerem pokazal odpowiednie cw. Do konca roku mam ogolno rozwojowke. Zalecil mi bcaa. Matka jednak spytala sie jak byla u ortopedy co o tym sadzi. Odpowiedz bylem przy tym: Ja jestem przeciwnikiem silowni do 16 lat. Odzywki skoncza die na sterydach (itd.) witamin niech tez nie bierze sa w jedzeniu on jest w takim wieku ze wszystko jest dostarczane z pozywienia (tego nie rozumiem przeciez jem to samo co dorosly a on juz moze brac witaminy a ja nie) raz w tyg na silownie to max" potem to on zaczal opowiadac o tym jak on w moim wieku cwiczyl na trzepaku.... Mama pozwala mi brac jednak te witaminy allnutrion i 1-2 razy w tyg na sil. Trener zalecal 4. Powiedzisla ze jesli chce mozemy zasiegnac opini u innego lekatz. I teraz tak lekarz w lodzi ktory wytlumaczy mojej ma mamie wszystko itd. Znacie jakiegos dobrego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ortopeda nie musi mieć jakiejkolwiek wiedzy o siłowni, co zresztą pokazał. W ogóle z jakiego powodu wizyta u niego? Mądre treningi nie zrobią ci żadnej krzywdy, a przy większej aktywności wspomniane aminokwasy z witaminami są jak najbardziej wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
najlepiej udać się do fizjoterapeuty jakiegoś i najlepiej jakby nie był za stary. Bo starsi lekarze tak mają dla nich wszystko jest złe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
Dzieki a znacie jakiegos takiego sensownego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
W Łodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poczekaj na BPL albo napisz do niego PW on pewnie zna kogoś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
Wielkie dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Znam, ale najpierw inna kwestia ile masz lat ? Bo trening siłowy w pewnym wieku przede wszystkim nieprawidłowy (niezbalansowany) może spowodować wady postawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 99
14 trening planowany przez trenera ktory do konca stycznia robi mi przygotowanie stawow i miesni do wiekszych wysilkow. Od stycznia mam dopiero na partie ale z umiarem na moj wiek dostene na nowy rok rozpiske Bylbym wdzieczny za nazwisko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wysłałem w prywatnej wiadomości.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Upadek na plecy w wieku 12 lat.

Następny temat

ból poniżej kostki

WHEY premium