SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktos mi to rozpisze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
w dni treningowe trening na siłowni trwa około 45-90 minut pózniej ide pobiegac około 30-60 minut, diety jako takiej nie mam poniewaz 3/4 dnia spedzam poza domem i nie mam mozliwosci zabierania ze soba jedzenia;/
gdybyscie mogli powiedziec mi na jakie produkty powinienem zwrócic uwage w moich posiłkach aby zbudowac troche miesa, nabrac siły i nie nabierac tluszczu to bylbym bardzo wdzieczny (173cm /77kg)


mam do spozycia 300 g kreatyny firmy ultimate nutition, 200 kaps 0.5g tauryny z olimpu i dekstroze.... czy moglibyscie mi napisac kiedy są najlepsze pory na przyjmowanie? do tego jeszcze cutting edge(3 tabsy/dzien)
no i jeszcze 3 pytania
1.czy moge łykac w tym czasie tusipeka czy zniweluje on działanie kreatyny
2.czy bioroc kreatyne moge pic zielona i czerwona herbate?? czy te herbaty powoduja zatrzymanie działania kreatyny
3. co jeszcze zrobic zeby nie zlapac tluszczu albo nawet cos spalic ?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3309
dlaczego nie mozsz brac jedzenia ze soba? Kup w hipermarkecie takie pudelka na zarcie i zabieraj ze soba.
W diecie musisz miec 1,7g bialka na kg ciala, 2,5-3g wegli na kg i 3-4 lyzki oleju lnianego.

Nie mozesz spozywac cukrow, tluszczu zwierzecego i nasyconych tluszczow roslinnych (smazenie na oliwie z oliwek odpada), odstaw tez laktoze.

Nie jedz owocow po 16. Ostatni posilek powinien byc sporzyty na 2 godziny przed polozeniem sie spac. Na ostatni posilek, najlepsza jest salatka z tunczyka: tunczyk + salata lodowa + pomidor +
2 lyzki oleju. Za 2 godziny Odzywka bialkowa.

Zeby schudnac trzeba miec diete i robic areoby tak jak robisz (40min. po treningu)

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Wcinaj gotowe twarożki taki twarożek 150 g ma ok 20 gr białka i juz posiłek zaliczony do tego bananik i jest ok. Dla chcącego nic trudnego rusz czaszka!!!!!

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Te bieganko po treningu przełóż na rano jak możesz bardzo wskazane na głodniaka. Dwadziesci minut intensywnego biegu ze zmianami tempa daje dużo więcej niż bieg przez 40 min w wolnym tempie. Po treningu wszamasz kretkę i pójdziesz biegać? troszke nie tak.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
no wlasnie pytam jak szamac kretke tauryne dekstroze... i o te herbatki i tusipeka... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
no napiszcie cos:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
kretkę, taurynę i dekstrozę razem/tą ostatnią tylko po treningu/, natomiast tssipec i te herbatki jak najdalej od kreatyny/chodzi mi o czas przyjęcia/... a nad tussipeciem bym się zastanowił czy wogóle go brać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a wirusowe zapalenie wątroby

Następny temat

Dibencozide Magnum dla 14 latka ?

WHEY premium