SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto bral omke???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
możliwe że masz racje. może nie osiągnełem takich wyników jak Ty, może więcej koksu wziełeś, może lepiej sie na nim znasz. może gdybym udzielił Ci nawet dobrych rad to byś mnie nie posłuchał. ale ja nie mam po co tutaj kłamać że na omce mi 40 kilo poszło,skoro teraz wyciskam około 100, bo mi spadło. gdyby mi poszło 20 kilo siły to bajke o 40 mógł bym opowiadać w szkole dla chudych jak szczór kolesi, żeby zobaczyli jaki to koks dobry i kupili go ode mnie. bo nie sztuką jest sie nakoksować, sztuką jest to utrzymać.

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamilcz poczytaj a przypomną ci się słowa mojej wcześniejszej wypowiedzi

proponuję zacząć od indeksu A/A

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-02-14 19:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
mi na mecie w miesiac w wycisku daawno daawno teu poszlo 20kg ;

jemu w prawie 3m-ce 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
do końca życia moge sobie czytać jakies indeksy A/A b/b aż do z. ale to nie zmieni faktu że tyle mi poszło. może jak Ty wyciskach 180 i weźmiesz omke i idzie Ci 5 kilo to jest spowodowane stopniem zaawansowania.ja byłem chuudy szczór, i słaby dlatego tak dla mie poszło. 30 strzałów chyba wziełem. i łapa z 33 mi na 40 skoczyła,

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 76
zabijaka11<======A ile ty masz lat????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
11 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 76
Ja dopiero bede zaczynał cykl:P I sie boje skttków ubocznych;/;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
to nie bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pjerdole jak sie boisz skutkow ubocznych to po hooooj zaczynaszjak jestes c.i.p.a to odpusc se kox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
siusiak Ci sie bedzie szybko meczyc
wlosy wypadna
wyrosna na dupe, klacie nogach
pryszcze na stopach
zeby powypadaja
uszy odpadna
wyrosnie czwarta noga
druga glowa
szosty palec u reki

nie bierz !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO z APTEKI

Następny temat

lewa omka!!!

WHEY premium