SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto bral omke???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Nie tyle co bez odzywek ale bez odpowiedniej diety, dobrego treningu, regeneracji a przedewszytkim bez "jakiegos" pojecia to kompletna klapa.

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
to nie jest tak
jezeli umiesz dostarczyc odpowiednia ilosc bialka/wegla z pozywienia to odzywki nie sa ci potrzebne
ba nawet lepsze jest zwykle zarcie niz odzywka
co do 10 kg miesni na propinacie i metce to marzenia :)

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To miało zachęcić ludzi do spokojnych startów . Niema co walić odrazu z grubej rury .Bo o zablokowanie sie nie trudno. A samo zarcie to nie wszystko w końcu niektórych niezbędnych aminokwasów organizm sam nie jest w stanie wytworzyc z samego jedzenia .A pozyskiwanie odpowiednich białek i węgli z jedzenia prawie zawsze wiąże sie z jeszcze większymi kosztami niż odrzywki. Nie kazdy przecież tyje po "suchym chlebie zapijanym wodą" ,choć bywają też takie typy .

fresh Air from czarnobyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście Przyznaje że dieta bierze największy udział w przyrostach masy . Co tu sie powtazać caly czas wszyscy o tym trąbią. Nie zapominajmy jednak ze suplementy takze zawieraja substancje o działaniu anabolicznym których niema "zwykłe jedzenie" i są naiprostrzym sposobem uzupełnienia i dostarczenia ciału niezbędnych kalorji. Najogólniej mówiąc dobrze jest sie wspomagać wszystkim co dobre . Utzrymanie djety szczególnie wśród poczatkujących jest niemal ze niemozliwe i niema co sie oszukiwać . Oczywiście wieze ze wy sie zawsze stosujecie do djety :)
Pozdrawiam

fresh Air from czarnobyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
odzyweczki wychodza drozej
przelicz dokladnie ile placisz za 100 gramow bialka z odzywy a np 100 gramow z miesa

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Tobie wychodzi drożej . Zwróć jednak ówage na przyswajalność białka z mięsa w większości odrzywek wynosi ona ponad 80% a w jedzeniu duzo duzo mniejco znaczy ze duzo więcej wartosciowego białka musisz zjeść . Nielicząc tego że zawartość (przyswajalność)białka w mięsie zmniejsza się wraz z jego upieczeniem czy ugotowaniem . Pozatym 3kg białka z olimpu starczą Ci na miesiąc cena około 100 żł co w przeliczeniu wychodz 100g wartościowego białka ,pełno witamin ,dodatkowych minerałów itp /dziennie plus normalne zwykłe jedzenie niskotłuszczowe. To 100% zapotrzebowania na białko i węgle w pełni zaspokojone. Bez problemu z układaniem i utzrymywaniem djety , która nigdy nie będzie smaczna . Chyba ze ktoś lubi codziennie chodzić na zakupy i eksperymentować na sobie z wyliczaniem kalori i ciągłym myśleniem o jedzeniu . Wystarczy przekonać rodziców do zakupu odrzywki i naprawde duży problem z głowy . Ide spac bo wlasnie trace najlepsze godziny snu .

fresh Air from czarnobyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
ja wcale nie mowie ze nie uzywam odzywek..
albo ze je neguje..
bez odzywek nie moglbym dostarczyc 480 gramow bialka.. a na rzezbie nawet wiecej :)
po prostu sie nie zgodzilem w dwoch pktach twojej wypowiedz

ja nie spie =E spalem w dzien

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
10 kg w cyklu to nie marzenia bling. po kazdym cyklu mam tyle jak dotąd. ale kasy na suple wydaje 2 razy tyle co na kwasy.
co do omki- osobiście zamiast omki preferuję sustanon. kolesie biora omę przeważnie łącząc z winem lub metą. susta klepie podobnie ale aromatyzacja mniejsza niestety kasa większa. no można łączyć omena, w trakcie zastąpić sustą tez dobrze wychodzi. testosterony łaczone to nie zabawa. ryzyko ginekomasti bardzo wysokie. nie polecałbym na pierwsze cykle. ćpanie takich ilości jak wyżej podajecie jest dla mnie niepojęte. wolałbym od razu zapodać silikon i miec z bani siłownię. przy mojej masie klepie mnie nawet nieźle cykl 7 susta i 100 mety. omka nie jest zła ale pod warunkim że masz pojęcie i to duże. sama omka = strata kasy. najlepiej z winem lub metanem. szkodliwość takich połaczeń (do opanowania)bardzo wysoka ale efekty zadowalające. suple, osłonę i podtrzymanie pomijam bo zakładam, że jak ktos wali omena to ma to w palcu ;).

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
10 kg wagi czy 10 kg miesni?
i te 10 kg miesni wskoczy po metce z propem?
uwazaj bo niedlugo bedziesz 150 kg kolem z 5% tluszczem

blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
czy ja pisałem o jakimś propie? 10 kg masy jest realne- a co z tego zrobić dalej to powinienes wiedzieć. trzeba czytac między wierszami jak cos jest oczywiste. o mnie się nie martw. bling bling.

Kingsajz dla każdego!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO z APTEKI

Następny temat

lewa omka!!!

WHEY premium