SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

która kreatyna najlepsza??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Po treningu - Carbo 50g + 5g kreatyny + glutamina po 20 min 30g białka

Białka rano brać nie musisz - bardziej przyda się po treningu wiec poprostu przenieś porcję z rana na po treningu

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-03-01 23:12:23

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biore po 3g kreatyny i poczatki nie sa zadawalajace ;]
Mysle ze dawka 6g jest najlepsza.
Jesli chcesz cos dokupic, to mozesz np. wziasc zma.
Jezeli jeszcze nie masz hi tec protein, to system protein mozesz brac zarowno po treningu jak i przed snem.

Tauryna proponuje rano po przebudzeniu 1,5 g i przed treningiem 1,5g.


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-03-02 01:00:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z doswiadczenia biore z nasyceniem i dopiero potem schodze na 10g/dzien, niestety inaczej w ogole kretki nie czuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Kazdy organzm reaguje inaczej na kreatyne.
Niedawno przeprowadzone badania stwierdzily, ze na ok. 20% cwiczacych na silowni w ogole nie dziala kreatyna, naszczescie ja sie nie zaliczam do tej grupy! I nigdy nie bralem z faza nasycenia.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Paul_S w dniu 2004-03-02 08:19:38

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Cool

Ale Ty już chyba masz niejeden cykl za sobą i jesteś po prostu mało wrażliwy na kreatynę - Twoje obecne dawkowanie jakie powyżej podałeś ma się nijak do osoby, która jeszcze nigdy nie brała kreatyny

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BYQ od zawsze tak mialem, od zawsze dawki rzedu 10g nie dzialaly :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Nie no - normalnie współczuje Ci Cool - HMB nie działa, kreatyna nie działa

Mimo to uważam że nie powinno się na pierwszy cykl ładować więcej jak 5g -trzeba sprawdzić jak organizm zareaguje na tą dawkę i - w przypadku gdy trening, dieta i regeneracja będą OK - można myśleć o zwiększeniu dawki jeśli rezultaty nie będą zadowalające


W innym przypadku zwiększanie dawek nie ma większego sensu po prostu - killer pomyśl o tym dobrze Ci radzę, nie tylko z własnego doświadczenia

Z własnych oberwacji moge stwierdzić że w 90% przypadków dawka 5g spisywała się b dobrze na pierwszych cyklach

Powodzenia - mam nadzieje że nie zrobisz głupoty nie wysycisz się i nie przyzwyczaisz do kreatyny za szybko - bez potrzeby na własne życzenie zmniejszając efektywność suplementacji kreatyną w dłuższym okresie

Zmieniony przez - BYK w dniu 2004-03-02 13:31:34

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158975
Byku chyba Cool pisze ze na niego dziala kreatyna ale przy wiekszych dawkach...zreszta ja mam tak samo...robilem cykl z faza nasycenia i ladnie rozmiary poszly w gore i sila...a robiac bez fazy nasycenia tylko szla mi zawsze sila w gore...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I z czego drwisz czlowieku ? CHyba jasno napisalem ze nie dziala przy malych dawkach tylko z ladowaniem!? To samo HMB te 3g moge se o kant kibla potluc! Tak trudno zrozumiec ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Sorry Cool - nie chciałem żeby to tak zabrzmialo i żebyś tak to odebrał

Przepraszam jeśli Cię uraziłem

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZCZYT FORMY U SPRINTERA do Pana Ambroziaka

Następny temat

Creapure

WHEY premium