SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ksiazki o tematyce wieziennej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
Witam was.
poszukuje ksiazkek o tematyce wieziennej. Byl tu o tym temat na 7 stron. Ale tak naprawde nic w nim nie ma. Nie chodzi o pozycje typu "Arhipelag gulag" itd. tylko o nasze polskie wiezienia, kulture, obyczaje itd

wyszperalem w necie e-book M.Szaszkiewicza -"Tajemnice grypserki" ale ubogi bo bez zdjec. Moze macie full wersje?


no i szukam Pawla Moczydłowskiego "Drugie zycie wiezienia". Teraz jest wznowienie. Ksiazka kosztuje cos 30+kw jak nikt nie ma to kupie :wink:

bede wdzieczny za info
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kopałeś w temacie "Życie więzienne..."? Z tego co pamiętam,było tam rzucanych trochę tytułów książek.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
tam były pozycje,tylko że temat trzeba niestety przewertować...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
dzieki. pozycje jakie chce to ja wiem. Bardzij chodzi mi wlasnie o zrodlo, czyli e-booka. Myslalem ,ze ktos moze udostepni, wysle mailem itd.

a tamten temat -jestem wtrakcie wertowania od wczoraj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EUROLIGA MUAYTHAI - 4 runda

Następny temat

Silberstorff - czy to prawda ze jest taki skuteczny?

WHEY premium